Čáslavská juniorka vyhořela na půdě Čelákovic, od domácích schytala výprask!

31. srpen 2013, 13:01
(aktualizováno: 31. srpen 2013, 13:32)

Čelákovice – Fotbalisté čáslavské juniorky zajížděli ve čtvrtém kole krajského přeboru do Čelákovic. Ze hřiště tabulkového souseda odjížděli s prázdnou.

Čelákovice – Čáslav B 6:1 (3:0)

Hned ve 2. minutě hosté zahrozili. Po centru Krále se na zadní tyči zjevil osamocený Pipek, míč po jeho hlavičce ale směřoval těsně vedle. Domácí čáslavské fotbalisty pokořili poprvé ve 20. minutě, kdy se nádhernou střelou z pětadvaceti metrů blýskl Dalekorej - 1:0. O pět minut později napřáhl zpoza hranice pokutového území čelákovický Kubeš a míč opět zaplul přesně k tyči Dastychovy brány – 2:0. Tragickou desetiminutovku hostí uzavřela minela stopera Dudly, jehož nepovedenou malou domů domácí zužitkovali – 3:0. Čáslavští pak v závěru první půle nastřelili Mlynkou tyč.

Ve 47. minutě se domácí opět radovali. Nedorozumění Dastycha s Kutilem využil Kubeš – 4:0. O minutu později pak Čáslavští opět zaspali a Galovič znovu rozjásal domácí kotel – 5:0. V 57. minutě pak Galovič po samostatné akci obešel i Dastycha – 6:0. Čestný úspěch za hosty si připsal po centru Vajgla čáslavský Mlynka – 6:1.

Trenér čáslavské rezervy Miroslav Paták po utkání těžko hledal slova: „Do třicáté minuty se jednalo o vyrovnaný zápas. Srážejí nás ale individuální chyby, kdy nabídneme soupeři branku,“ podotkl Miroslav Paták a navázal: „Každému týmu se pak po půlhodině hry za stavu tři nula hraje těžko, natož našemu mladému týmu, který nemá zkušenosti. Prostě to s námi zamávalo,“ zdůraznil.

„Zbytek zápasu nemá cenu hodnotit, hra se sesypala. Ve druhém poločase nám vznikaly ve středu hřiště úplně nesmyslné díry a soupeř ná trestal,“ uzavřel zklamaně.

Branky: 20. Dalekorej, 25. a 47. Kubeš, 30., 48. a 57. Galovič – 65. Mlynka.

Rozhodčí: Kovář – Čermoch, Bartůšek. Diváků: 50.

Čáslav B: Dastych – Vajgl, Růžička, Dudla, Kutil – Pipek – Vrána, Král (56. Janoušek), M. Leibl (40. Zikmunda), Zoufalý (68. Málek) – Mlynka. Trenér Miroslav Paták.