Dlouhá Lhota poprvé na jaře prohrála, rozhodla o tom branka Jiřího Štainze!

10. květen 2014, 23:48
(aktualizováno: 10. květen 2014, 23:48)

Suchdol - Fotbalisté Sokola Suchdol v sobotním utkání I. A třídy hostili Dlouhou Lhotu. Tým, který z devíti jarních zápasů nasbíral plný počet 27 bodů! Suchdolští ovšem potvrdili své postavení v tabulce a brankou Štainze rozhodli o vítězství 1:0.

Suchdol - Dlouhá Lhota 1:0 (1:0)

"Zápas měl velice dobrou úroveň," upozornil suchdolský trenér Vlastimil Chlád. "Soupeř byl kvalitní, asi nejlepší, s kterým jsme zatím hráli," upozornil. O třech bodech pro domácích rozhodl Jiří štainz brankou "do šatny" po přihrávce Janovského. "V prvním poločase jsme měli možná trochu navrch, Štainz ve 25. minutě neproměnil pokutový kop," dodal k první půli suchdolský trenér.

Po změně stran se ovšem karta obrátila a domácí museli vedení 1:0 bránit. "Hosté měli více ze hry, zranil se nám Kalivoda a zdravotní problémy měl Böhm, proto přišly zásahy do sestavy," uvedl Vlastimil Chlád, který si vítězství 1:0 nad Dlouhou Lhotou cení. "Kluci to vybojovali," uzavřel.

Branka: 45. Štainz. Suchdol: Míšek - Jan Rak, Svoboda, Kalivoda (65. Holub), Dittrich - Müller, Kmoch, Böhm (75. Havránek), Javorek - Štainz, Janovský. Trenér Vlastimil Chlád.