Do jarní sezony se Slavoj Vrdy může odrazit od vítězství na hřišti TJ Jíkev!

26. březen 2023, 17:56

Jíkev – V úvodním utkání jarní sezony v I. B třídě, skupina C fotbalisté Slavoje Vrdy v neděli vyrazili na hřiště svého tabulkového souseda, TJ Jíkev. Slavoj na třetím místě měl před utkáním o jeden bod více než jeho soupeř na čtvrté příčce:

Jíkev – Vrdy 1:4 (1:1)

„Vyhráli jsme zaslouženě,“ konstatoval trenér Slavoje Vrdy Roman Masopust. Po prvním poločase byl přitom stav 1:1. „Už i v první půli jsme měli více šancí,“ upozornil a dodal: „Ve druhém poločase už jsme něco proměnili, tentokrát jsem spokojený jak s výsledkem, tak hrou.“

V dalším kole Vrdy přivítají doma vedoucí Velim B a v dalším kole se představí na hřišti třetí Vykáně. „Na tyto zápasy jsme natěšení,“ usmíval se Roman Masopust a upozornil: „Jenom potřebujeme tým srovnat, potřebujeme, aby se pořádně uzdravili všichni hráči, kteří dnes byli na hřišti třeba jen pár minut po dlouhé pauze. Věřme, že nám další týden pomůže.“

Branky: 34. vlastní (Burjetka) – 45.+3 Semrád, 50. pok. kop Šveřepa, 66. T. Petr, 80. Kořínek. Rozhodčí: Braunšveig – Šestořád, Remenec. ŽK: Tomášek, Schubert, Kyrlyk – Vavřina. ČK: 78. Tomášek. Diváků: 70. Jíkev: Blažek – Zejmon, Tomášek, Fichtner, Schubert, Veselý (64. Klimpl), Balcar, Mikolanda (44. Miko), Pařízek, Šittich, Másílko (46. Kyrlyk). Trenér Kamil Mácha. Vrdy: Kožurik – Burjetka, L. Petr, Semrád (87. Lengál), Vavřina – T. Petr, Franc, Šveřepa, Nový (83. Kloc), Kapounek (46. Kořínek) – Andrle (46. Víšek). Trenér Roman Masopust.

1 Velim B 14 10 0 0 2 42:17 32
2 Vrdy 14 10 0 0 3 59:29 31
3 Vykáň 14 10 0 0 3 49:31 31
4 Jíkev 14 8 0 0 3 45:27 27
5 Semice 14 7 0 0 4 39:30 24
6 Pečky 14 7 0 0 6 29:31 22
7 Sadská 14 6 0 0 8 37:35 18
8 Zeleneč 14 5 0 0 6 25:28 18