Fotbalisté Suchdola si ze hřiště houževnatého soupeře nepřivezli ani jeden bod

11. duben 2015, 19:10
(aktualizováno: 11. duben 2015, 19:10)

Dobříš - Fotbalisté Sokola Suchdol se z dalšího utkání krajského přeboru vrátili s prázdnou. V Dobříši prohráli 4:1.

Dobříš - Suchdol 4:1 (2:0)

Hosté nezačali špatně, už ve druhé minutě si připravili příležitost ke skórování. "Promarnili jsme jí ale," litoval trenér Suchdola Vlastimil Chlád. "Soupeř z rychlého protiútoku dal na 1:0, trochu mu narostla křídla," přiznal. Suchdolskou chybu Dobříš potrestala druhou brankou. "V závěru poločasu jsme měli příležitosti, ale bez efektu," dodal k první půli kouč a pokračoval: "Hned ve 49. minutě jsme snížili na 2:1, snažili jsme se o vyrovnání. Domácí to ale zavřeli a úžasnou bojovností a nasazením nám toho moc nedovolili. Pak nám přidali ještě dvě branky. Kombinačně jsme měli hlavně na začátku navrch, ale tím, že se domácí dostali do vedení, jsme jim nahráli. Dobříš měla asi větší vůli po vítězství, my jsme snížili na 2:1, ale výsledek už jsme nezvrátili."

Branka Suchdola: 49. Bereš. Suchdol: Míšek - Dudla, Svoboda, Biško, Kutil - Bereš, Jirků (60. Chadraba), Šusta, Dastych - Kacafírek, Janovský. Trenér Vlastimil Chlád.