Fotbalový turnaj v Malešově ovládli hráči Bílého Podolí, prokázali pevné nervy při penaltách

19. srpen 2014, 11:29
(aktualizováno: 22. srpen 2014, 15:14)

Malešov – Již čtvrtý ročník Memoriálu Josefa Klečáka se odehrál v sobotu 16. srpna na fotbalovém stadionu v Malešově. Turnaje se zúčastnily čtyři týmy – Malešov, Kutná Hora B, Bílé Podolí a celek Býchor. Z celkového vítězství se nakonec radovali hráči FC Bílé Podolí.

Semifinále:

Malešov - Sparta Kutná Hora B 0:2. Branky: Filipec, Brant.

Býchory – Bílé Podolí 1:1 pen. 2:3

O třetí místo:

V zápase o třetí místo vyhráli hráči Býchor nad domácím týmem SK Malešov 3:2 (3:1). Když všechny branky Býchor vstřelil hráč Aleš Krupka. Tím se také stal nejlepším střelcem turnaje.Malešov se sice ujal vedení zásluhou Kalfiřta, ale své vedení dlouho neudržel a ještě do poločasu prohrával 1:3. Ve druhém poločase stačil již jenom Malešov snížit na konečných 2:3.

Finále:

Sparta Kutná Hora B  - FC Bílé Podolí  1:1 (0:0), pen. 2:3
Vedení se v 50. minutě ujal tým Kutné Hory, když Nedvěd proměnil penaltu.Bílé Podolí však v  samém závěru  vytvořilo závar před kutnohorskou brankou a Semínko vyrovnal. Při penaltách prokázali hráči Bílého Podolí pevnější nervy a ve čtvrté serii rozhodli o konečném vítězství na penalty 2:3.