Hledají optimální sestavu

27. červenec 2009, 10:16

Vlašim - Starší a mladší dorostenci Sparty Kutné Hory sehráli přípravné utkání proti divizní SK Vlašim na jeho hřišti.

Domácí starší dorostenci se ujali vedení v 10. minutě po rychlém protiútoku a pěkném zakončení. Celkově byla hra vyrovnaná s náznaky šancí na obou stranách. Vlašim ve druhé půlce v 55. minutě zvýšila na 2:0 po vlastním gólu Sparty. Hostům se podařilo snížit po přihrávce Nekoly na Zemana, který chladnokrevně zakončil svůj únik v 58. minutě na 2:1.

Hodnocení trenéra: "S přístupem hráčů jsem spokojený. Stále jsem ve fázi hledání ideální sestavy kdy zkoušíme hráče, které bychom do Kutné Hory chtěli. Ještě týden budeme tvrdě trénovat a máme také dvě přípravná utkání před prvním mistrákem."

Kutná Hora: Dastych - Kraus, Bareš, Kácovský, Nedvěd, Nekola, Papoušek, Koubek, Tvaroha, Kavalír, Zeman (Volenec). Trenér Bohuslav Šváb.