Kácov si přivezl jeden bod ze hřiště TJ Kunice, začátek utkání se mu ale vůbec nepovedl

25. květen 2024, 12:31

Kunice – 26. kolo I. B tířdy, skupina D otevřeli fotbalisté AFK Kácov, kteří v sobotu dopoledne nastoupili na hřišti 12. týmu tabulky – TJ Kunice. Podzimní souboj obou celků v Kácově skončil těsným vítězstvím Kácova 3:2, když jim tři body zachránil ve druhé minutě nastavení Filip Mejstřík:

Kunice – Kácov 2:2 (2:1)

„Strašná první půle, úplně katastrofální,“ zlobil se kácovský trenér Michal Veliký a upřesnil: „Hráli jsme úplně bez zájmu. Domácí si vytvořili nějaké šance, které jsme přežili a potom jsme paradoxně dostali dva góly – dvě rány a dvě šibenice.“

Naštěstí pro hosty ještě před přestávkou Jícha korigoval stav na 2:1. „Nevím, jestli domácí odešli ve druhém poločase fyzicky anebo se strachovali o výsledek, ale měli jsme snad pět gólovek,“ hodnotil druhý poločas kácovský kouč a dodal: „Vyrovnali jsem, ale další tři šance neproměnili. Z tohoto pohledu jde asi o zaslouženou remízu.“

Branky: 27. Kubice, 40. T. Skála – 41., 70. pok. kop Jícha. Rozhodčí: Kubečka – Kurka, Bydlák. ŽK: T. Skála, Drábek. Diváků: 50. Kunice: Chadima – Janků, Jankovský (76. Zderadička), Bezstarosti (87. Kabelka), T. Skála, M. Skála, Vodička, Drábek, Tůma, Zaal, Kubice. Trenér Lukáš Liška. Kácov: Tlustý (70. Mejstřík) – Hošta, Solnář, J. Petrů, Peroutka – Svoboda, Jan Kmoch (46. Černík), Cettl, Futera (65. Vaník) – Jícha, V. Štorch. Trenér Michal Veliký.