Loňskou porážku béčko soupeři oplatilo

28. listopad 2009, 18:11

Čáslav - Na závěr fotbalového podzimu mohli fanoušci čáslavské kopané vidět exhibici, ve které se proti Čáslavi B postavil výběr trenéra Jiřího Antoše. Ten do svého celku nominoval převážně hráče, kteří stáli na přelomu století u vzestupu Zenitu až do profesionálního fotbalu. Vloni se radovala družina Jiřího Antoše, která vyhrála 5:3. Letos se ovšem musela před čáslavskou rezervou sklonit.

Čáslav B - Antošův výběr 2:1 (0:0)

Antošův výběr se letos musel obejít bez ligistů Petra Jandy a Petera Mráze, kteří ve svých týmech o víkendu nastoupili ještě k mistrovským utkáním. Postrádal i Petra Kunáška. Přesto diváky na umělé trávě pobavil technickým fotbalem, kterému ovšem čáslavská rezerva zdatně sekundovala. Vše podstatné přinesl až druhý poločas: Nejprve v 67. min. Rampáček z levé strany uvolnil Truksu, který pohotovou ranou otevřel skóre - 0:1. Vyrovnání na sebe ale nenechalo dlouho čekat: Maxa se důrazně probíjel do pokutového území a podobně si počínal i P. Král, který pak prostřelil vše - 1:1. Posledních deset minut přineslo šance béčka: O. Tomíška skvělým zákrokem vychytal Míšek, později Svoboda hlavou míč neusměrnil do odkryté brány. Na druhé straně se činil i Jiří Antoš, ovšem tomu chyběla přesnost v koncovce. O vítězství mladíků z Čáslavi rozhodl Krupička parádně zahraným trestným kopem za zeď - 2:1. Na stavu pak nic nezměnil ani Truksa, jehož bombu vytáhl Výborný a ani Brabec, který z trestného kopu přestřelil.

Branky: 73. P. Král, 86. Krupička - 67. R. Truksa. Rozhodčí: Mikeš - Onderka, J. Zikmunda, bez karet. Čáslav B: T. Výborný - J. Holík, Petr Váňa, P. Holík, Svoboda - O. Tomíšek, Vojt. Vondra, Krupička, M. Král - Maxa, P. Král. Střídali J. Kročák, Mar. Votava. Trenér Zdeněk Vepřek. Antošův výběr: Míšek - Hekerle, Rampáček, Šrámek, Miklušičák - L. Vebr, Brabec, Paták, Mach - R. Truksa, Antoš. Střídali Haniak, Vodička, M. Zikmunda, Franc. Trenér Jiří Antoš.