Odpor sedlčanské rezervy uhlíři zlomili až ve druhém poločase

1. říjen 2022, 19:16

Uhlířské Janovice – Fotbalisté FK Uhlířské Janovice v sobotním utkání I. B třídy, skupina D hostili Tatran Sedlčany B. Soupeři před střetnutím patřila dvanáctá příčka tabulky, když jediné tři body získali za domácí vítězství 2:1 nad TJ Kunice:

U. Janovice – Sedlčany B 3:0 (0:0)

Na lavičce domácích zastoupil trenéra Martina Dotlačila asistent Antonín Novotný. „Bylo to bojovné a utrápené utkání na těžkém terénu,“ konstatoval a pokračoval: „Měli jsme špatný pohyb, prvních dvacet minut patřilo spíše soupeři. Potom se hra vyrovnala, dostali jsme se do takových pološancí. Ve druhé půli se to zlepšilo, dali jsme góly a dotáhli jsme zápas do vítězného konce. Bylo to ale spíše utrápené vítězství.“

Branky: 51. M. Svoboda, 56., 76. D. Randlíszek. Rozhodčí: Bekešský – Trumpus, Šim. Pipek. Bez karet. Diváků: 100. U. Janovice: Záruba – Barták, D. Kulhánek, Zadražil, J. Kopp – Beneš (63. J. Rejhon), Kopecký (83. Kofroň), N. Marek (60. Veselý), Randlíszek – M. Svoboda (87. Drož), Janoušek (44. Šusta). Mužstvo vedl Antonín Novotný. Sedlčany B: Mošnička – Pudil, T. Čipera, Štemberk, Lípa, Kvěch (68. Sirotek), Janoušek, Dvořák, D. Čipera, Krůta, Novák.

1 Říčany 7 6 0 0 0 22:7 19
2 Sedlec-Prčice 6 5 0 0 1 20:6 15
3 Jevany 5 5 0 0 0 13:3 15
4 Sázava 7 4 0 0 2 18:10 13
5 U. Janovice 7 4 0 0 3 13:13 12
6 Křivsoudov 7 3 0 0 2 16:14 11
7 Teplýšovice 7 3 0 0 3 25:16 10
8 Kácov 6 3 0 0 3 18:16 9