Oslavy musí Suchdol ještě odložit, v sobotu prohráli v Rejšicích 1:0

31. květen 2014, 19:45
(aktualizováno: 31. květen 2014, 19:45)

Rejšice - K jistotě prvního místa v I. A třídě - skupina B potřebují fotbalisté Sokola Suchdol v posledních třech zápasech získat alespoň jeden bod. První mečbol měli v sobotu, ovšem neproměnili ho: Prohráli v Rejšicích 1:0.

Rejšice - Suchdol 1:0 (0:0)

"První poločas byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách," začal hodnotit utkání suchdolský trenér Vlastimil Chlád a dodal: "Domácí hráli dobře, jsou rychlí, důrazní a dobrý tým." Přesto se hosté drželi, ale jen do 52. minuty, kdy domácí otevřeli skóre. "Jejich hráč trefil střelou z dvaceti metrů šibenici," uvedl k brance kouč. "Pak hra byla hektická, "nahoru-dolů". Hru jsme otevřeli, útočili a šance byly na obou stranách. Ty už ani my, ani soupeř nedali," uzavřel Vlastimil Chlád.

Suchdol: Míšek - Jan Rak, Svoboda, Kalivoda, Dittrich - Müller, Kmoch, Böhm, Javorek - Štainz (65. Holub), Havránek. Trenér Vlastimil Chlád.