Po několikaměsíční pauze se v Malešově hrál fotbalový zápas

18. květen 2021, 07:55

Malešov – Po několikaměsíčním zápasovém půstu se fotbalisté i diváci dočkali: Přátelské utkání sehrál na hřišti Malešova Sokol Červené Janovice. Hosté nastoupili se svými hvězdami – včetně Martina Jiránka, Václava Kadlece, Tomáše Řepky, či Tommaso Řepky, přičemž na dalších příchodech klub dále pracuje!

Malešov – Č. Janovice 2:4 (1:1)

V samotném utkání se hosté dostali do vedení z trestného kopu Kacafírka, který do protipohybu gólmana tečoval Basl. Těsně před přestávkou srovnala malešovská posila Radek Zoufalý na poločasových 1:1.

Krátce po změně stran dostal hosty do vedení Václav Kadlec a Kacafírek přidal branku na 1:3, na 2:3 korigoval Papoušek. Ovšem poslední slovo měl opět Kacafírek – 2:4 s tím, že hosté několikrát nastřelili břevno a tyč, včetně veterána Josefa Víty. Své šance ovšem neproměnili také domácí.

„Hlavně se ukázalo, že netrénujeme a po celou dobu dodržujeme karanténu,“ naznačil malešovský trenér Jiří Škramovský. Jeho týmu v posledních dvaceti minutách totiž viditelně docházely síly. „Po čtyřech, pěti měsících bez fotbalu to je znát, navíc když proti nám hraje soupeř s hráči s ligovými zkušenostmi. Rozdíl ve zpracování balónu, či zakončení tam určitě je. Jsem ale spokojený, na to, že jsme netrénovali, jsme odehráli dobrý zápas,“ dodal ke střetnutí malešovský trenér.

Také hrající trenér Červených Janovic Štěpán Kacafírek byl hlavně rád, že jeho tým mohl nastoupit alespoň k přátelskému zápasu. „Čekali jsme to horší,“ přiznal a pokračoval: „Trénujeme, zápasy jsou ale něco jiného. Je škoda zranění Jirky Špitálníka, hlavně, že jsme si zahráli.“

Branky: 21., 64., 80., Kacafírek, 55. V. Kadlec - 45. R. Zoufalý, 69. Papoušek. Rozhodčí: Michael Klobása. ŽK: Bouma. Malešov: Hromádka – Nekola, J. Procházka, Basl, M. Poklop – R. Zoufalý, Tvrdý, Papoušek, Vlček – R. Menšík, Slezák. Střídali P. Joska, Martínek, Kalfiřt. Trenér Jiří Škramovský. Č. Janovice: Hons – Řepka ml., Řepka st., Bouma, Kubík – J. Špitálník, Uher, Jiránek, V. Kadlec, Novák - Kacafírek. Střídali Malovaný, Víta, Chvála.