Podolské Kobylky se poměřily se soupeřem z pardubické I. B třídy

7. srpen 2022, 21:01

Přelovice – Fotbalisté FC Bílé Podolí sehráli v neděli přípravné utkání na hřišti účastníka I. B třídy Pardubického kraje – TJ Přelovice:

Přelovice – B. Podolí 4:3 (2:2)

Domácí v 16. minutě vedli 2:0, ovšem hosté stihli ještě do přestávky srovnat na 2:2. Krátce po přestávce se podolské Kobylky dostaly do vedení 2:3, ovšem dvěma góly potom domácí stanovili konečný výsledek na 4:3. „Byl to tradiční předsoutěžní zápas, na hřiště se dostali všichni hráči, i kluci z béčka,“ konstatoval trenér FC Bílé Podolí Bohuslav Šváb.

Bílé Podolí sehraje ve středu zápas ve Štítarech od 17.30 hodin, v neděli potom podolské béčko v Močovicích.

Branky: Šprync, O. Šimák 2, Středa - T. Švadlenka 2, L. Štoček ml. Přelovice: Marek - O. Šimák, Tomášek, Středa, Šprinc - L. Staněk, Khun, Strnad, Rež - Šprync, Kabeláč, Blažek, Hochman. Trenér Miloslav Petrlík. B. Podolí: Dastych – J. Švadlenka, Kupka, Šálený, Jansa – Cakl, Štoček, Skala, Tyšer – Weinlich, T. Švadlenka. Střídali Jukl, Fojtík, Doubek, Horálek, Julian. Trenér Bohuslav Šváb.