Poslední semifinálové místo v poháru vybojovali fotbalisté kutnohorské rezervy!

13. červen 2021, 20:59

Vrdy - O poslední semifinálové místo v soutěži O stříbrný míč si to v neděli rozdali fotbalisté Slavoje Vrdy B a Sparty Kutná Hora B:

Vrdy B - Kutná Hora B 0:1 (0:1)

Jediný gólový moment přinesla už 7. minuta: Puchoň skvěle vybojoval míč na vlastní polovině, vysunul Michálka a ten nabídl skórování Kolůvkovi. Ten recept na gólmana nenašel, ovšem Chylík už měl před sebou prakticky prázdnou bránu: 0:1. Hned o čtyři minuty později byli hosté blízko potvrzující brance: Liknavou rozehrávkou od vlastní branky domácí nabídli míč Kolůvkovi, jehož nedůrazné zakončení z blízka bylo ještě nepřesné! Neproměněná šance mohla Spartu mrzet ve 35. min.: Tichý ve vápně fauloval M. France, následovala penalta, kterou ale Z. Cakl neproměnil!

Ve druhé půli úroveň už tak průměrného zápasu ještě poklesla a teprve v závěru se Vrdští dostali do náznaků šancí: Klíma vysunul středem obrany L. Petra, jenže gólman Kamenář byl u míče dříve. A když v 88. min. K. Truksa z trestného kopu zpoza šestnáctky mířil nepřesně, postoupila do semifinále poháru kutnohorská rezerva.

"Zápas rozhodl jeden gól a neproměněná penalta," shrnul utkání trenér Slavoje Vrdy B Martin Doubek. "Jinak to byl remízový zápas," zdůraznil.

"Úroveň fotbalu byla fakt mizerná," uvědomuje si trenér Kutné Hory B Stanislav Lebeda. "Takovou hrou se do budoucna určitě prezentovat nechceme, máme před sebou ještě hodně práce," doplnil a dodal: "Teď nás čekají Uhlířské Janovice, to bude jiná jízda. Musíme se lépe připravit a rozhodně chceme předvést úplně jiný fotbal."

Branka: 7. Chylík. Rozhodčí: J. Volenec - T. Volenec, Šanda. ŽK: F. Nedvěd, Lodinský. Diváků: 50. Vrdy B: Chuman - Kapounek (75. Rubeš), Z. Cakl, L. Petr, Chudomel - Klíma, K. Truksa, M. Franc, Hájek, Andrle - Zdeněk (62. M. Cakl). Trenér Martin Doubek. K. Hora B: Kamenář - Doubrava, F. Nedvěd, O. Nedvěd, Michálek - F. Tichý (75. Secký), Puchoň, Mach (75. Berka), Lebeda (46. Lodinský), Chylík (65. Štěpánek) - Kolůvek (81. Mareček). Trenér Stanislav Lebeda.