Při ošetřování sázavského stopera dokázal domácí FC Jílové stav otočit!

15. září 2019, 16:26

Jílové - Ve čtvrtém kole I. B třídy, skupina D fotbalisté Kavalieru Sázava zavítali v neděli po obědě na hřiště FC Jílové:

Jílové - Sázava 4:1 (4:1)

"Zápas se pro nás začal komplikovat ještě před tím, než jsme kopli do míče," naznačil trenér Sázavy Pavel Chuchla. "Nepřišel nám gólman, já mám naražené vazy v koleni, tak jsem šel do brány. Někdo chytat musel," vysvětlil.

Jeho tým přitom začal výborně, když ve 2. minutě hosté vedli brankou Keltnera. "Měli jsme další dvě příležitosti z brejků. Potom domácí nakopli míč a náš stoper měl díru v hlavě. Byl mimo hru, snažili jsme se zastavit krvácení," popisoval průběh zápasu kouč a pokračoval: "Než jsme pochopili, že bychom měli více bránit, když hrajeme v deseti, tak domácí stav otočili na 2:1. S chybějícím stoperem jsme se vůbec nevyrovnali. Vrátil se do hry, ale motala se mu hlava, krev mu pořád tekla. Jel do nemocnice na šití. Domácí byli šikovní, ale tento průběh nás hodně poznamenal a už jsme se nesebrali. Dostali jsme další dvě branky z podobných situací, po prostrčení za obranu. Hráli jsme hodně vysoko. Bez stoperů jsme moc nevěděli, co dělat. Také mě mrzí, že máme zkušené hráče, kteří se s tou situací nevyrovnali. Každý si musí pohlídat svůj prostor a výkon, oni hodně svěsili hlavu dolů."

Ve druhé půli se Sázavští podle trenéra dostali do dvou šancí. "Domácí přibrzdili, nehráli v takovém nasazení. My jsme netrefili prázdnou bránu, nastřelili břevno. Prohráli jsme ale," uzavřel Pavel Chuchla.

Branky: 12. Cimpl, 14., 32., 38. Jankete - 2. Keltner. Rozhodčí: Slepička - Burian, Malý. ŽK: Malknecht, Mucks - Sedláček. Diváků: 60. Jílové: Pokorný - Bodlák (62. Štrach), Škvor (38. Mol, 79. Janošov), Kos, Malknecht, Cimpl, Hanuš, Mucks, Kořínek, Jankete (67. Keller), Cienciala. Trenér Marek Cimpr. Sázava: Chuchla - Skála, Sedláček, Dušek (25. Danko), Marek Chrpa - Drož (65. Svoboda), Martin Chrpa, Keltner, Král - Kadlec, Švec. Trenér Pavel Chuchla.

1 Jevany 4 3 1 0 0 10:3 11
2 Kondrac 3 2 1 0 0 14:6 8
3 Vyžlovka 4 2 1 0 1 8:3 8
4 Sázava 4 2 1 0 1 10:6 8
5 Kunice 4 2 0 1 1 16:5 7
6 Jílové 4 2 0 1 1 11:7 7
7 Teplýšovice 4 1 1 1 1 9:8 6
8 Olbramovice 4 1 1 1 1 10:12 6