Unikom
Reklama

Výsledky fotbalových zápasů mužů v nižších soutěžích o víkendu 25. a 26. listopadu

24. listopad 2023, 06:00

Kutnohorsko - Fotbalové celky z Kutnohorska o víkendu sehrály další zápasy nižších soutěží:

Okresní přebor

 

#TýmZápasůVýherVPKPPKProherSkóreBodů
1 Suchdol 11 10 0 0 0 28:6 31
2 Malešov 12 8 0 0 3 29:16 25
3 Tupadly 12 8 0 0 4 24:15 24
4 Církvice 12 8 0 0 4 26:18 24
5 Chotusice 12 6 0 0 3 34:17 21
6 Kutná Hora B 12 6 0 0 6 27:21 18
7 Sedlec 12 5 0 0 5 22:19 17
8 Zruč n. S. 12 4 0 0 5 16:20 15
9 Nové Dvory 12 4 0 0 6 18:16 14
10 Kaňk 12 4 0 0 8 18:34 12
11 Bílé Podolí 12 4 0 0 8 20:42 12
12 Křesetice 12 2 0 0 9 13:33 7
13 Záboří n. L. 11 1 0 0 9 15:33 4

 

III. třída

Vrdy B - Močovice 1. května 2024.
Rataje n. S. - Tupadly B 0:3 (0:2), 10., 42. F. Koudelka, 67. Hašek.
Nepoměřice - Chotusice B 1:7 (1:4), 33. Mil. Kmoch - 11., 35., 80., 84. Tuzar, 30., 40. Pivnička, 62. pok. kop Šulc.
Horní Bučice - B. Podolí B 3:2 (1:1), 13., 58. M. Kebza, 90. Vamberský - 38. Škaloud, 53. Šejvl.
Sázava B - Vlkaneč 4:2 (3:1), 5., 11., 90. Steinocher, 20. Urban - 31. I. Babák, 68. Bindr.
Žlebské Chvalovice - Zbraslavice 1:1 (1:0), 14. Erben - 47. Hurt.
Suchdol B - Bratčice odloženo.

#TýmZápasůVýherVPKPPKProherSkóreBodů
1 Uhlířské Janovice B 14 12 0 0 1 42:8 37
2 Suchdol B 13 11 0 0 1 40:13 34
3 Vrdy B 13 9 0 0 2 54:25 29
4 Močovice 13 9 0 0 3 35:20 28
5 Chotusice B 14 8 0 0 4 45:28 26
6 Sázava B 14 6 0 0 6 37:31 20
7 Rataje n. S. 14 5 0 0 6 37:45 18
8 Zbraslavice 14 5 0 0 7 26:25 17
9 Vlkaneč 14 5 0 0 7 40:43 17
10 Tupadly B 14 5 0 0 8 37:39 16
11 Bratčice 12 5 0 0 7 26:33 15
12 Horní Bučice 13 4 0 0 8 22:43 13
13 Žlebské Chvalovice 14 3 0 0 10 23:40 10
14 Nepoměřice 14 3 0 0 11 27:58 9
15 Bílé Podolí B 14 2 0 0 11 26:66 7

 

IV. třída, skupina východ

 

#TýmZápasůVýherVPKPPKProherSkóreBodů
1 Zbýšov 8 7 0 0 0 22:6 22
2 Žleby 9 6 0 0 2 29:19 19
3 Horky 9 5 0 0 3 18:15 16
4 Štrampouch 9 3 0 0 2 18:16 13
5 Kluky 8 4 0 0 3 14:13 13
6 Hostovlice 9 4 0 0 4 20:21 13
7 Okřesaneč 9 3 0 0 5 13:21 10
8 Kačina 9 1 0 0 5 15:21 6
9 Miskovice 9 1 0 0 5 12:18 6
10 Potěhy 9 0 0 0 5 11:22 4

 

IV. třída, skupina západ

 

#TýmZápasůVýherVPKPPKProherSkóreBodů
1 Kácov B 8 7 0 0 1 43:21 21
2 Malín 8 6 0 0 1 40:10 19
3 Kaňk B 8 4 0 0 1 35:21 15
4 Malešov B 8 4 0 0 3 47:23 13
5 Paběnice B 8 4 0 0 3 20:20 13
6 Sedlec B 8 2 0 0 3 18:19 9
7 Křesetice B 8 3 0 0 5 17:42 9
8 Červené Janovice B 8 1 0 0 7 14:45 3
9 Soběšín 8 0 0 0 7 10:43 1

 

Pohár pralesa, skupina A

 

#TýmZápasůVýherVPKPPKProherSkóreBodů
1 Kácov B 3 2 0 0 1 17:9 6
2 Štrampouch 2 2 0 0 0 8:3 6
3 Paběnice B 3 1 0 0 1 8:11 4
4 Kluky 2 0 0 0 1 2:5 1
5 Malín 2 0 0 0 2 5:12 0

 

Pohár pralesa, skupina B

 

#TýmZápasůVýherVPKPPKProherSkóreBodů
1 Sedlec B 3 3 0 0 0 17:4 9
2 Malešov B 2 1 0 0 1 9:9 3
3 Kaňk B 2 1 0 0 1 8:9 3
4 Hostovlice 3 1 0 0 2 11:13 3
5 Okřesaneč 2 0 0 0 2 2:12 0

 

René Svoboda
AVE_CZ
Reklama
Výsledky fotbalových zápasů mužů v nižších soutěžích o víkendu 25. a 26. listopadu

Výsledky fotbalových zápasů mužů v nižších soutěžích o víkendu 25. a 26. listopadu

24. listopad 2023

Kutnohorsko - Fotbalové celky z Kutnohorska o víkendu sehrály další zápasy nižších soutěží:

Okresní přebor

 

#TýmZápasůVýherVPKPPKProherSkóreBodů
1 Suchdol 11 10 0 0 0 28:6 31
2 Malešov 12 8 0 0 3 29:16 25
3 Tupadly 12 8 0 0 4 24:15 24
4 Církvice 12 8 0 0 4 26:18 24
5 Chotusice 12 6 0 0 3 34:17 21
6 Kutná Hora B 12 6 0 0 6 27:21 18
7 Sedlec 12 5 0 0 5 22:19 17
8 Zruč n. S. 12 4 0 0 5 16:20 15
9 Nové Dvory 12 4 0 0 6 18:16 14
10 Kaňk 12 4 0 0 8 18:34 12
11 Bílé Podolí 12 4 0 0 8 20:42 12
12 Křesetice 12 2 0 0 9 13:33 7
13 Záboří n. L. 11 1 0 0 9 15:33 4

 

III. třída

Vrdy B - Močovice 1. května 2024.
Rataje n. S. - Tupadly B 0:3 (0:2), 10., 42. F. Koudelka, 67. Hašek.
Nepoměřice - Chotusice B 1:7 (1:4), 33. Mil. Kmoch - 11., 35., 80., 84. Tuzar, 30., 40. Pivnička, 62. pok. kop Šulc.
Horní Bučice - B. Podolí B 3:2 (1:1), 13., 58. M. Kebza, 90. Vamberský - 38. Škaloud, 53. Šejvl.
Sázava B - Vlkaneč 4:2 (3:1), 5., 11., 90. Steinocher, 20. Urban - 31. I. Babák, 68. Bindr.
Žlebské Chvalovice - Zbraslavice 1:1 (1:0), 14. Erben - 47. Hurt.
Suchdol B - Bratčice odloženo.

#TýmZápasůVýherVPKPPKProherSkóreBodů
1 Uhlířské Janovice B 14 12 0 0 1 42:8 37
2 Suchdol B 13 11 0 0 1 40:13 34
3 Vrdy B 13 9 0 0 2 54:25 29
4 Močovice 13 9 0 0 3 35:20 28
5 Chotusice B 14 8 0 0 4 45:28 26
6 Sázava B 14 6 0 0 6 37:31 20
7 Rataje n. S. 14 5 0 0 6 37:45 18
8 Zbraslavice 14 5 0 0 7 26:25 17
9 Vlkaneč 14 5 0 0 7 40:43 17
10 Tupadly B 14 5 0 0 8 37:39 16
11 Bratčice 12 5 0 0 7 26:33 15
12 Horní Bučice 13 4 0 0 8 22:43 13
13 Žlebské Chvalovice 14 3 0 0 10 23:40 10
14 Nepoměřice 14 3 0 0 11 27:58 9
15 Bílé Podolí B 14 2 0 0 11 26:66 7

 

IV. třída, skupina východ

 

#TýmZápasůVýherVPKPPKProherSkóreBodů
1 Zbýšov 8 7 0 0 0 22:6 22
2 Žleby 9 6 0 0 2 29:19 19
3 Horky 9 5 0 0 3 18:15 16
4 Štrampouch 9 3 0 0 2 18:16 13
5 Kluky 8 4 0 0 3 14:13 13
6 Hostovlice 9 4 0 0 4 20:21 13
7 Okřesaneč 9 3 0 0 5 13:21 10
8 Kačina 9 1 0 0 5 15:21 6
9 Miskovice 9 1 0 0 5 12:18 6
10 Potěhy 9 0 0 0 5 11:22 4

 

IV. třída, skupina západ

 

#TýmZápasůVýherVPKPPKProherSkóreBodů
1 Kácov B 8 7 0 0 1 43:21 21
2 Malín 8 6 0 0 1 40:10 19
3 Kaňk B 8 4 0 0 1 35:21 15
4 Malešov B 8 4 0 0 3 47:23 13
5 Paběnice B 8 4 0 0 3 20:20 13
6 Sedlec B 8 2 0 0 3 18:19 9
7 Křesetice B 8 3 0 0 5 17:42 9
8 Červené Janovice B 8 1 0 0 7 14:45 3
9 Soběšín 8 0 0 0 7 10:43 1

 

Pohár pralesa, skupina A

 

#TýmZápasůVýherVPKPPKProherSkóreBodů
1 Kácov B 3 2 0 0 1 17:9 6
2 Štrampouch 2 2 0 0 0 8:3 6
3 Paběnice B 3 1 0 0 1 8:11 4
4 Kluky 2 0 0 0 1 2:5 1
5 Malín 2 0 0 0 2 5:12 0

 

Pohár pralesa, skupina B

 

#TýmZápasůVýherVPKPPKProherSkóreBodů
1 Sedlec B 3 3 0 0 0 17:4 9
2 Malešov B 2 1 0 0 1 9:9 3
3 Kaňk B 2 1 0 0 1 8:9 3
4 Hostovlice 3 1 0 0 2 11:13 3
5 Okřesaneč 2 0 0 0 2 2:12 0

 

Zlata banka
Reklama
René Svoboda