Sázava naplnila papírové předpoklady a z Divišova přivezla všechny body

25. září 2022, 00:11

Divišov – Kavalier Sázava zavítal k zápasu osmého kola I. B třídy, skupina D na hřiště TJ Jawa Divišov. Tabulkové postavení před zápasem hovořilo pro Sázavské, který byli s deseti body na pátém místě. Předposlední Divišov s dvěma body zatím na první vítězství čekal:

Divišov – Sázava 0:6 (0:3)

Sázavští sehráli druhý zápas venku po sobě. „Ten první se nám hrubě nepovedl,“ připomněl duel v Uhlířských Janovicích trenér Sázavy Pavel Chuchla. „Proto jsme si chtěli trochu spravit náladu,“ upozornil a pokračoval: „Hru jsme chtěli výrazně zlepšit. Hráli jsme na hřišti Divišova, který má své potíže, ale přesto jsme soupeře nechtěli podcenit.“ Střetnutí ale hosté kontrolovali, už po prvním poločase vedli 3:0. "Domácí působili sympaticky, ze začátku mě překvapili. Potom jsme ale dali dva góly a ještě před přestávkou Steinocher upravil na 0:3 a bylo prakticky rozhodnuto," dodal Pavel Chuchla.

Branky: 21. D. Kalivoda, 31., 44., 81. Steinocher, 68. Martin Chrpa, 77. Špalek. Rozhodčí: Šmejkal – Pechar, Kratochvíl. ŽK: Janovský – L. Kalivoda, Ksandr. Diváků: 100. Divišov: Šimáček – Lehán, Janovský, Krňanský, Blažíček, Šmíd, Breburda (68. Bureš), Rozsypal, J. Vondrák, M. Vondrák, Hák (46. Kruťa). Trenér Tomáš Babický. Sázava: Tad. Dytrich – L. Skála, Ksandr, L. Kalivoda, Král – Novák (72. Zeman), Koubek, Martin Chrpa, špalek – Steinocher (90. Tom. Dytrich), D. Kalivoda.

1 Říčany 6 5 0 0 0 19:7 16
2 Jevany 5 5 0 0 0 13:3 15
3 Sázava 6 4 0 0 1 17:8 13
4 Sedlec-Prčice 5 4 0 0 1 15:5 12
5 Teplýšovice 6 3 0 0 2 25:14 10
6 Kácov 6 3 0 0 3 18:16 9
7 U. Janovice 5 3 0 0 2 8:8 9
8 Miřetice 6 2 0 0 2 12:12 8