Sázavští vysoko vyhráli, ovšem proti soupeři, který nastoupil v deseti

10. březen 2012, 17:32
(aktualizováno: 10. březen 2012, 17:32)

Kostelec n. Č. l. - Fotbalisté Kavalieru Sázava sehráli v sobotu krátce po obědě další zápas na umělé trávě v Kostelci n. Č. l. Tentokrát se jim postavil domácí tým a Sázavští vyhráli přesvědčivě 7:2.

Kostelec - Sázava 2:7 (1:4)

Přes vysoké vítězství prý fotbal neměl valnou úroveň. "Kostelec hrál v deseti, v jedenácti až druhou půli. To dobré není," vysvětlil sázavský trenér Pavel Chuchla a dodal: "Spíše se hráči proběhli, zápas ale účel moc nesplnil."

V pondělí Sázavští dohrají od 18 hodin turnajové utkání se Sadskou, v sobotu si připravili generálku s FK Kunice B. "Asi doma na trávě," naznačil sázavský trenér.

Branky Sázavy: Švec 4, Svoboda 2, Jelínek. Sázava: Štěpánek - Švehla, Chuchla, Dytrich, Král - Jelínek, Sedláček, Knotek, Haláček - Švec, Svoboda. Střídali Danko ml. - Pešta, Církva. Trenér Pavel Chuchla.