Tupadly v generálce vybouchly, od Suchdola dostali bůra!

18. březen 2012, 20:01
(aktualizováno: 18. březen 2012, 20:02)

Suchdol – Fobalisté Tupadel vyrazili za generálkou před jární částí sezóny do Suchdola. Svěřenci Trenéra Krajíčka ale zle narazili. Od domácího celku dostali pět branek.

Suchdol – Tupadly 5:0 (0:0)

„Pro mě je výsledek a náš výkon zklámáním,“ hlesl po nepovedeném utkání trenér Tupadel Stanislav Krajíček a pokračoval: „Soupeř - hlavně ve druhé půli - předváděl pěkný fotbal. My jsme nepokryli Štainze, který dal čtyři branky,“ rekapituloval.

„Mrzí mě, že se v posledním zápase před jarní částí sezóny nesejdeme,“ povzdychl si nad neúčastí některých členů kádru.

Tupadly: Dušánek – Mastík, Průcha, Štainer, R. Krajíček – Kruml, Vl. Závůrka (46. Chleborád), Nezbeda, O. Císař – Čmakal, Jos. Kavánek. Trenér Stanislav Krajíček.