Uhlíři si v neděli dojeli do Teplýšovic pro jeden bod

6. listopad 2022, 16:36

Teplýšovice – Předposlední kolo I. B třídy, skupina D fotbalisty FK Uhlířské Janovice zavedlo v neděli na hřiště Sokola Teplýšovice:

Teplýšovice – U. Janovice 2:2 (2:2)

Hosté se museli vypořádat s brzkou brankou soupeře. „Po odraženém míči nás domácí okamžitě potrestali,“ upřesnil trenér FK Uhlířské Janovice Martin Dotlačil. „Inkasovaný gól nás paradoxně možná trochu nakopnul, začalo nám to fungovat,“ doplnil a navázal: „V prvním poločase jsme byli dobře na míči, vyrovnali a za dvě minuty Nicol Marek dal na 1:2 z rohového kopu.“

Jenže těsně před přestávkou Král srovnal na 2:2 a na tomto stavu se nic nezměnilo ani po druhém poločase. „Druhá část zápas byla hodně bojovná, při dvou akcích soupeře nás podržel brankář Jaroslav Kmoch,“ přiznal Martin Dotlačil.

Branky: 6. Vyhlídal, 42. Král – 25. J. Kopp, 27. N. Marek. Rozhodčí: Adámek – Kabourek, D. Svoboda. ŽK: Kubálek, Král, Mrha, Průcha, Mládek, Breburda, Vyhlídal, Ottl – Barták, D. Kulhánek, M. Svoboda. Diváků: 35. Teplýšovice: Franěk – Stěhule, Kubálek, Král, Mrha, Hruška, Podhorský, Průcha, Mládek (57. Rosa), Breburda, Vyhlídal. Trenér Roman Sedlařík. U. Janovice: Jar. Kmoch – Zadražil, M. Novotný, Barták, Šusta – Beneš, Randlíszek, D. Kulhánekc (67. Kopecký), Jelínek – N. Marek, J. Kopp (83. Veselý). Trenér Martin Dotlačil.

1 Sedlec-Prčice 12 10 0 0 1 39:10 31
2 Říčany 12 10 0 0 1 34:10 31
3 Jevany 11 9 0 0 1 24:12 28
4 Kunice 12 6 0 0 4 20:15 20
5 Kácov 12 5 0 0 3 30:24 19
6 Sázava 12 6 0 0 5 25:23 19
7 Teplýšovice 12 5 0 0 4 35:20 18
8 U. Janovice 12 4 0 0 5 20:22 15