Uhlíři sice získali všechny body, přišli ale o vyloučeného Kopeckého!

18. květen 2024, 20:41

Uhlířské Janovice – 25. kolo I. B třídy, skupina D lídr tabulky, FK Uhlířské Janovice v sobotu přivítal na svém hřišti soupeře z dvanácté příčky – TJ Kunice. Podzimní duel v Kunicích skončil vítězstvím uhlířů 4:1.

U. Janovice – Kunice 4:3 (2:2)

„Kdybych měl hodnotit první poločas, byla by řeč hodně vypípaná,“ naznačil trenér FK Uhlířské Janovice Martin Dotlačil. „Hráli jsme strašně,“ zlobil se a pokračoval: „Obrana byla roztažená, nestíhala. Střed zálohy létal, kde chtěl. Hostům jsme defacto darovali dvě penalty.“

A co víc, dvě minuty před koncem byl vyloučený Miroslav Kopecký. „Příští týden máme Jesenici a z našeho týmu nemůžou tři, čtyři lidi. Bude to zajímavé,“ díval se dopředu Martin Dotlačil a vrátil se k utkání s TJ Kunice. „Dva góly jsme dali vlastně z ničeho, naopak dvě, tři vyložené šance jsme neproměnili. V závěru měli hosté tlak, ve hře bylo hodně soubojů, dnes to byl úplný zápas „blbec“. Podle mě jsme podali nejhorší výkon v sezoně. Obrana i záloha byla strašná,“ opakoval a dodal: „Alespoň jsme vybojovali tři body, to je nejdůležitější."

Branky: 24. J. Kopp, 33. Jelínek, 59. M. Novotný, 83. Kopecký – 16. pok. kop, 88. pok. kop Skála, 44. Janků. Rozhodčí: Němeček – Kocman, Stejskal. ŽK: N. Marek, Barták, Kopecký – Drábek, Liška. ČK: 88. Kopecký. Diváků: 71. U. Janovice: Jar. Kmoch – Zadražil, Kopecký, D. Kulhánek (78. Bílek), Barták – J. Kopp (84. T. Roubíček), T. Kopp, Vyhnánek (78. Vinický), M. Novotný, N. Marek – Jelínek (70. Beneš). Trenér Martin Dotlačil. Kunice: Moravec – Simandl, Janků, Jarkovský (82. Chrdle), Bezstarosti, Skála, J. Vodička, Drábek, Tůma, Zaal, Zderadička (70. Kabelka). Trenér Antonín Simandl.