Uhlíři slaví první vítězství v I. B třídě, diváky ale napínali do poslední minuty

11. září 2021, 20:09

Uhlířské Janovice – Fotbalisté FK Uhlířské Janovice v 7. kole I. B třídy, skupina D přivítali na svém TJ Sokol Senohraby. V pátém utkání ve vyšší soutěži se chtěli pokusit o první výhru:

U. Janovice – Senohraby 2:0 (1:0)

„Konečně jsme vyhráli,“ oddechl si trenér FK Uhlířské Janovice Radek Förster. Cestu za prvním vítězstvím načal v 8. minutě Radek Tancer, když otevřel skóre na 1:0. „Kdybychom vyhráli 8:0, nemohl se nikdo divit. Takto jsme se klepali do poslední minuty, kdy jsme dali druhou branku. Výsledek byl pořád otevřený,“ řekl k utkání kouč a dodal: „Hrálo se v naší režii, nedali jsme ale góly ani z těch nejvyloženějších šancí. Opravdu jsme měli tutovky, zaplať pánbůh, že jsme vyhráli.“

Branky: 8. R. Tancer, 90.+1 D. Marek. Rozhodčí: Dvořák – Braunšveig, Obrajtr. ŽK: Srba – Fuksa, Maršík, Masopust. Diváků: 80. U. Janovice: Záruba – Barták, Kopecký, Zadražil, J. Kopp – Beneš (83. Šusta), D. Randlíszek (66. D. Kulhánek, 83. Čermák), N. Marek, M. Jelínek – R. Tancer (73. D. Marek), Srba (89. Doubrava). Trenér Radek Förster. Senohraby: Burcev – Fuksa, Maršík, Masopust, Dočkal, D. Konečný, J. Moravec, Michal, Klíma, M. Konečný (82. Švancar), Kumsta (56. T. Moravec).

1 Jevany 5 5 0 0 0 12:1 15
2 Teplýšovice 5 4 0 0 0 14:5 13
3 Úvaly 4 3 0 0 0 11:3 10
4 Miřetice 5 2 0 0 0 9:7 9
5 Olbramovice 5 3 0 0 2 10:11 9
6 Kunice 5 2 0 0 2 10:6 7
7 Říčany 5 2 0 0 2 12:11 7
8 Vyžlovka 5 2 0 0 2 9:8 7