Uhlíři zlepšili druhý poločas, stačilo to ale jen na jeden bod

16. říjen 2021, 19:07

Uhlířské Janovice – Fotbalisté FK Uhlířské Janovice se ve 12. kole I. B třídy, skupina D představili v sobotu na domácím hřišti, kde přivítali FC Jílové:

U. Janovice – Jílové 1:1 (0:1)

„Prohrávali jsme 1:0 po ojedinělé šanci soupeře, my jsme si také nevytvořili žádné super příležitosti, snad jednu,“ shrnul první poločas trenér FK Uhlířské Janovice Radek Förster. „Se druhým poločasem jsem spokojený. Soupeře jsme zamkli, byli lepší, vytvářeli si šance, ale ujala se jen jediná,“ dodal k druhé půli.

Branky: 56. Srba – 23. Kořínek. Rozhodčí: Bekešský – Kratochvíl, Trumpus. ŽK: Záruba, Zadražil, Kopecký, D. Randlíszek – Pokorný, Pařízek. Diváků: 130. U. Janovice: Záruba – Barták, Zadražil, Kopecký, J. Kopp (28. Bílek) – Beneš, D. Randlíszek, N. Marek, Jelínek – D. Marek (75. Čermák), Srba (90. D. Kulhánek). Trenér Radek Förster. Jílové: Pokorný – Bodlák, Malknecht, Sadloň, Čmelík, Cimpl, Kořínek, Pařízek, Křižík, Keller (73. Šindelář), Smutný. Trenér Jan Kmoch.

1 Jevany 10 9 0 0 1 24:5 27
2 Úvaly 10 7 0 0 1 22:8 23
3 Teplýšovice 10 7 0 0 2 26:12 22
4 Uhlířské Janovice 10 5 0 0 3 17:18 17
5 Vyžlovka 10 5 0 0 4 15:16 16
6 Kunice 10 4 0 0 4 20:14 14
7 Miřetice 9 3 0 0 1 20:14 14
8 Sázava 10 4 0 0 5 16:19 13