Ve finále Memoriálu Josefa Reimanna Zbraslavice podlehly Ledči nad Sázavou

25. červen 2011, 20:55
(aktualizováno: 25. červen 2011, 20:58)

Paběnice - Osmý ročník fotbalového turnaje "Memoriál Josefa Reimanna" odstartoval v sobotu odpoledne. Čtyři týmy se nejprve střetly o postup do finále, poražení semifinalisté se utkali o třetí místo.

V semifinále si Zbraslavice poradily s domácím týmem Paběnic 3:1 a Ledeč nad Sázavou s dorostem FK Čáslav 3:1. Následoval souboj o třetí místo, ve kterém byli úspěšnější čáslavští mladíci, kteří vyhráli nad Paběnicemi 4:3. Ve finále pak Ledeč n. S. porazila Zbraslavice 4:2.

Pořadí VIII. ročníku "Memoriálu Josefa Reimanna": 1. Ledeč n. S., 2. Zbraslavice, 3. Čáslav, 4. Paběnice.