Výsledky Sparty Kutná Hora z mistrovských utkání o víkendu 1. - 2. října 2022

3. říjen 2022, 16:01

Kutná Hora - Fotbalové týmy Sparty Kutná Hora o víkendu sehrály mistrovská utkání:

A tým muži

Sparta Kutná Hora : Sokoleč 1:4 (1:1)
Branky: 22. Nekvinda – 35., 74. Peterka, 70. Provazník, 82. T. Kozel
Kutná Hora: Malý – Marek, Čáp, Franc, M. Exner – Wolf (18. Kukal), Piskač, Mommers (67. Prokůpek), Pleva (90. Barenčík) – Nekvinda (42. Šámal, 81. Dostál), Lib. Křelina
Sokoleč: Tarr – Trumpus, Skokan, Fink (84. Zimmermann), Hruška – Javorek (77. Honc), T. Svoboda, Kozel, L. Svoboda (65. Provazník) – M. Peterka, Snop

Hodnocení trenéra Libora Tichého:
Zklamání nejen z výsledku, ale i z předvedené hry. Byli jsme kvalitní první dvacet minut, bohužel kvůli nucenému střídání jsme přišli o zraněné Wolfa a Nekvindu. Jsem zklamaný z kluků, kteří přišli do zápasu z lavičky, nenavázali jsme na předchozí výkony. Hráč z lavičky, který čeká na svou příležitost, musí do zápasu jít s maximální aktivitou. To se nám nepodařilo, nevyrovnali jsme se silovému soupeři v osobních soubojích. Byli jsme málo aktivní i směrem dopředu. Měli jsme jít do vedení na 2:1, zápas by se asi vyvíjel jinak. Za mě jsme ale udělali nepochopitelné individuální chyby při inkasovaných gólech. Za stavu 1:2 jsme se snažili oživit hru, přeskupili řady do ofenzivy, hosté ale rozhodl svou zkušeností. Mrzí mě ale nastavení kluků z lavičky, kteří do zápasu měli přinést houževnatost, agresivitu, dynamiku. Měli se rvát za tým a to jsme tam dnes bohužel neměli.

B tým muži

Sedlec : Sparta Kutná Hora/Malín 2:0  (2:0)
Branky:  3. pok. kop Pohanka, 38. Svoboda
Sedlec: Dostál - Fitzbauer (54. Kubec), J. Poul, Jan Vavřina, Průša, Svoboda (64. Vrba), Pohanka, D. Košátko, Pav. Mrštík (70. Pečimúth), Hvězda (87. Záleský), Berger (72. Ďoubal)
Kutná Hora/Malín: Irsenský - Málek (67. J. Kraus), T. Vojtíšek, Shpuryk (46. Hozman), O. Nedvěd, Secký, Auer, Krupička, Chylík, Puchoň, Metlushko

Hodnocení trenéra Tomáše Lhotáka:
Zápas se nepovedl hned od první minuty. Byla na nás penalta a červená karta, kterou nechápu. Penalta ano, bez diskuzí, ale červená karta v žádném případě. Tím rozhodčí naprosto nesmyslně ovlivnil celé utkání. I v deseti hráčích jsme měli více ze hry, ale bohužel jsme to tam nedotlačili. Kolem páté minuty jsme dali gól, ale bohužel to hlavní rozhodčí neviděl, i když pomezní rozhodčí signalizoval branku. Na tento zápas musíme rychle zapomenout a připravit se na sobotní utkání.

Starší dorost

Sparta Kutná Hora : Dobříš 1:1  (1:0)
Branky: 40. Stieber - 58. Obermajer
Dobříš: Vaněk - Prusík (46. Havelka), Petrlík, Škodný, Dekastello, Mareš, Stbor, Hevessy, Maška (46. Salinger), Obermajer, Suchan
Kutná Hora: Břečka - Škopek, Dostál, Beran, Schovanec, Zadražil D., Chalupa, Mommers, Vavřík, Bohatý, Stieber

Hodnocení trenéra Jakuba Stacha:
Dneska jsme chtěli zvítězit, ale nakonec máme jen bod. V kontextu celého utkání je remíza asi zasloužená. V první půli byl lepší soupeř, ve druhém poločase jsme více šancí měli my. Nedá se nic dělat než výsledek přijmout a soustředit se na další zápas. Soutěž je vyrovnaná a bude to boj o každý bod.

Mladší dorost

Sparta Kutná Hora Dobříš 3:7  (1:4)
Branky:  31. Bruner, 51. Balvín, 60. Urbánek  - 8. Krejza Tomáš, 16. Haspekl Jan, 28. Haspekl Jan, 39. Krejza Tomáš, 63. Kocián Adam, 65. Kocián Adam, 69. Haspekl Jan
Kutná Hora: Pospíšil - Kubrycht, Balvín, Šťastný, Urbánek, Provazník, Marek, Polívka, Musil, Bruner, Mlčoch, Janoušek, Bouma, Roman, Smoček
Dobříš: Lohr - Hrazdíra, Haspekl, Krejza, Matějka, Karas, Klikorka, Osiakor, Fiala, Koten, Havelka, Diviš, Hlaváček, Kleibl, Kvapil, Miškovský, Kocián, Salinger

Hodnocení trenéra Josefa Holuba:
Začátek se nám nepovedl. Dělali jsme chyby a nebyli důrazní. Po přeskupení řad jsme se dostali na dostřel a vypadalo to, že bychom mohli zápas zdramatizovat. Jenže soupeř dvakrát nám během chvíle odskočil a bylo vymalováno.

Starší žáci

FK Pšovka Mělník : Sparta Kutná Hora 0:1 (0:1)
Branky:  3. Bouma
Kutná Hora: Křivohlavý M. - Ovčačík, Tvrdík, Janoušek, Břečka, Král, Bouma, Bohatý, Judytka,  Smoček, Študenc, Zámostný Jan, Štěpán, Štícha, Langr, Peroutka, Holan, Křivohlavý Ben
Mělník: Vrňák - Jirmus, Novák, Horák, Šoltés, Brabec, Bolek, Sirůček, Pecka, Zatloukal, Vaňous, Najman, Walter, Vihan, Vašek, Rejzl

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:
Lídra soutěže jsme připravili o první body a to zcela zaslouženě. O výhře rozhodl povedený vstup do utkání. Po rychlém gólu po pěkné kombinaci, jsme byli v první čtvrtině utkání hodně na míči a soupeři ho prakticky nepůjčili. Postupem času se utkání i vlivem velmi těžkého terénu překlopilo spíše do brejkových situací. A i těch bylo více na naší straně. Mělník dostal šanci vyrovnat z velmi přísně nařízené penalty pět minut před koncem, ale tu zahodil. Velmi cenné body tak zůstaly nám. Dnes jsme měli i příkladnou bojovnost. Karty jsme rozdali, teď to neprohospodařit. Ale musíme být pokorní, snadné to nebude.

Mladší žáci

FK Pšovka Mělník : Sparta Kutná Hora 2:3 (1:2)
Branky: 35.Chupryn, 51.Bondarenko  -  13.Demel, 28.Dudla, 37.Kolář
Kutná Hora: Dusil - Markup, Čáp, Demel, Jungwirth, Křivohlavý, Šálený, Zdychynec, Sýkora, Kolář, Vlasák, Ostrihoň, Dudla, Hulman
Mělník: Januška - Bentsa, Chupryn, Plašil, Bondarenko, Kettner, Janíček, Vlk, Nedvěd, Hrubý, Vlastík, Paděla, Sochor

Hodnocení trenéra Miroslava Šáleného:
Těžší terén a nadšeně bojující domácí tým eliminoval technickou hru našeho mužstva. Jinak vyrovnaný zápas s mnoha šancemi na obou stranách. Pro klidnější dohrání závěru zápasu nám chybělo odskočení o dvě branky.