Výsledky Sparty Kutná Hora z mistrovských utkání o víkendu 12. - 13. listopadu 2022

15. listopad 2022, 06:21

Kutná Hora - Fotbalové týmy Sparty Kutná Hora o víkendu sehrály mistrovská utkání:

A tým muži

Sparta Kutná Hora : TATRAN Sedlčany 3:0 (2:0)
Branky: 11. M. Exner, 27. pok. kop Lib. Křelina, 90.+3 Kukal
Kutná Hora: Malý – Marek, Čáp, Franc, Vokoun – Wolf, J. Nekvinda, Piskač, Cimr (57. Kukal), M. Exner (74. Pleva) – Lib. Křelina (88. Mommers)
Sedlčany: L. Dřevojan (46. F. Dřevojan) – Hrabák, Plesl, Sosnovec, Krůta – Repetný, Matoušek (8. Kouklík, 82. Krotil), Novotný (86. Hofman), Sirotek – Haas, Sochůrek

Hodnocení trenéra Libora Tichého:
Jsme celý tým moc rádi, že jsme se svými fanoušky při posledním utkání v polovině soutěže rozloučili vítězstvím. Do utkání jsme šli především s cílem neinkasovat, za což chci celý tým pochválit. Až na krátký úsek v druhém poločase jsme byli kompaktní, důslední a agresivní v osobních soubojích. Dnes jsme oproti minulému utkání chtěli od první minuty uspět a samotný výsledek 3:0 je toho důkazem.

B tým muži

Sparta Kutná Hora/Malín : Paběnice 1:4 (1:1)
Branky:  14. Kolůvek - 32., 53. Jak. Špičák, 62. Váňa, 68. Kracík
Kutná Hora/Malín: Opasek - Málek (62. Hozman), Metlushko, Michálek, Shpuryk, Auer, T. Vojtíšek, O. Nedvěd, Chylík (82. Berka), Krupička, Kolůvek (62. Secký)
Paběnice: T. Výborný - Čáp, Svoboda, Kracík, Fuksa, Záhrobský, Váňa, J. Šindelář, Jak. Špičák (82. D. Klečák), Klepáč (59. Tyle), M. Výborný

Starší dorost

Sparta Kutná Hora : Hostouň/Švermov 0:3  (0:3)
Branky: 31. Starý, 35. Frühauf, 36. Macek
Kutná Hora: Břečka - Hanka, Dostál, Beran, Vavřík (60. Vosáhlo), Zadražil D. (60. Škopek), Chalupa (46. Benešovský), Schovanec, Roman, Bohatý
Hostouň/Švermov: Kučera - Bartoň, Kraus, Hlavsa, Neumann (68. Svoboda), Lejsek, Macek, Starý (81. Cipl), Potužník, Lejsek, Fruhauf

Hodnocení trenéra Jakuba Stacha:
Třicet minut jsme měli velkou územní převahu, ale nedokázali jsme se gólově prosadit. Pak jsme prožili pětiminutovku hrůzy a soupeř utkání prakticky rozhodl. Snaha zkorigovat nepříznivý stav sice byla, ale gól bychom dneska nevstřelili asi ani do tmy.

Mladší dorost

Sparta Kutná Hora : Hostouň/Švermov 2:2  (2:2)
Branky:  14. Kubrycht, 22. Beran -  5, Cába, 8. Šíp
Kutná Hora: Pospíšil - Šťastný, Balvín, Beran, Marek, Hanka, Polívka, Vavřík, Provazník, Musil, Kubrycht, Roman
Hostouň/Švermov: Kučera- Šíp, Hašek, Melichar, Fanta, Dhouieb, Kašpar, Trousil, Klíma, Hladký, Miler, Lopuliak, Horák, Wittner, Maršoun, Cába, Hlaváček

Hodnocení trenéra Josefa Holuba:
Utkání velmi slušné úrovně na těžkém terénu. Vše podstatné, co se skóre týká, se odehrálo v prvním poločase. V osmé minutě jsme po dvou rozích prohrávali 0:2 a nevypadalo to s námi dobře. Nevzdali jsme se a po výborném napadání jsme nejprve snížili a poté proměnili svoji standardní situaci a vyrovnali. Kluky chválím za neutuchající bojovnost a snahu hrát. Hosté byli mírně lepší v držení míče, my jsme zase vyhráli na šance. Uznání zaslouží především hráči, kteří odehráli dvě utkání za sebou.

Starší žáci

AFK Sadská : Sparta Kutná Hora 0:1 (0:1)
Branky:  5. Kotrouš
Sadská: Kvíz - Chalupa, Soukup, Šubrtová Z., Mašek, Horák, Steinmetz, Šubrtová B., Poláček, Sus, Král, Pallová, Zavadil, Vyleťal, Trejdl
Kutná Hora: Křivohlavý Max - Tvrdík, Ovčačík, Janoušek, Břečka, Študenc, Král,  Bouma, Bohatý, Judytka,  Smoček, Zámostný Jan, Kotrouš, Peroutka, Štícha, Růžička, Kramář

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:
Zasloužené vítězství na "bahýnku" v Sadské! Bojovnost, ale i fotbalovost, to jsme dokázali v zápase prodat. Naše odhodlanost utkání vyhrát byla i na tomto těžkém terénu znát. Byli jsme výrazně aktivnější. To co nás ale stále trápí je, že i přes výraznou převahu, a to zejména v prvních pětadvaceti minutách druhé půle, nedokážeme zápas definitivně rozhodnout. Na efektivitě v zakončení musíme do jara zapracovat, abychom nezažívali drama do posledních minut. Velmi cenná a důležitá výhra. Díky hoši za celý podzim!!!

Mladší žáci

AFK Sadská : Sparta Kutná Hora 9:2 (3:1)
Branky: 6. Král, 13.Vyleťal, 34.Vyleťal, 44. Šubrtová B., 58.Král, 60.Král, 62.Vyleťal, 66.Volštát, 68. Šubrtová B. - 9.Křivohlavý, 47.Křivohlavý
Sadská: Palla - Poláček, Trejdl, Chalupa, Šubrtová B, Svoboda, Šubrtová Z, Vyleťal, Král, Sus, Volštát, Barták, Buchar
Kutná Hora: Dusil - Čáp, Jungwirth, Šálený, Sýkora, Hulman, Ostrihoň, Vlasák, Křivohlavý, Dudla, Demel

Hodnocení trenéra Miroslava Šáleného:
Zápas hraný na těžkém terénu. Domácí celek velice produktivní ve svých brankových příležitostech. Naši kluci ve většině šancí, včetně penalty, selhali.