Výsledky Sparty Kutná Hora z mistrovských utkání o víkendu 13. - 14. listopadu 2021

15. listopad 2021, 10:51

Kutná Hora - Fotbalové týmy Sparty Kutná Hora o víkendu sehrály mistrovská utkání:

B tým muži

Církvice : Kutná Hora B 2:4
Branky: 2. M. Volenec, 46. Palii - 35. Lib. Křelina, 44. Secký, 88. vlastní (Macháček), 70. J. Krupička
K. Hora B: Jeřábek - Secký (70. Hozman), J. Krupička, F. Nedvěd (77. Malý), O. Nedvěd, Michálek, Lib. Křelina, Auer (56. D. Gygal), Exner, Piskač, Prokůpek (20. Chylík)
Církvice: Foršt - Dušek, Palii, M. Volenec, Macháček, Černý (72. Holub), Vidlák (83. M. Dlouhý), Jungwirth, J. Kalfiřt, Němec, Nývlt (87. Kotrba)

Hodnocení trenéra Stanislava Lebedy:
Jednalo se o utkání ve kterém na těžkém terénu převažoval boj nad fotbalem. Ve finále jsme využili více příležitostí než soupeř.

Starší dorost

Brandýs/Boleslav : Sparta Kutná Hora 4:0
Branky: 28. Nytra, 34. Zadražil, 78. pok. kop Dostál, 80. Schovanec - 77. pok. kop Douděra
K. Hora: Vágner - (71. Břečka) - Barenčík, Dostál, Vokoun, Havránek - Schovanec (62. Vavřík), Zadražil, Mommers (89. Hanka), Hlavinka, Bohatý, Nytra
Brandýs/Boleslav: Říha - Žák, Škorpil, Malák, Lisec (63. Uhlíř), Bodlák, Pros, Fabián, Pelnář (73. Bašta), Pech (66. Veselý), Vrtiška (77. Kindl)
Hodnocení trenéra Jakuba Stacha:
Dostali jsme lekci z produktivity a z jednoduchosti. Zatímco soupeř volí jednoduchá řešení, my volíme nesmyslné kličky v nebezpečných prostorách a po chybách inkasujeme laciné góly. Provází nás to už delší dobu a musíme na tom přes zimu zapracovat. Snaha tam z  naší strany je, ale je to strašně neefektivní a málo nebezpečné.

Mladší dorost

Brandýs/Boleslav : Sparta Kutná Hora 0:3
Branky: 17. Zadražil, 33. pok. kop, 68. Vavřík
K. Hora: Břečka - Hlavička, Hanka, Beran, Chalupa, Schovanec, Zadražil, Benešovský, Bohatý, Vavřík, Havránek, Provazník, Polívka, Roman, Musil, Nguyen
Brandýs/Boleslav: Vojáček - Kříž, Bož, Pros, Bašta, Žlebek, Pech, Dorňák, Stofs, Panáček, Sladkovský, Říha, Vaňousek, Pavlík, Uhlíř

Hodnocení trenéra Michala Křivohlavého:
Čekal nás poslední zápas podzimu. Věděli jsem, že pokud ho zvládneme a Poděbrady zaváhají, skončíme na druhém místě. Zápas byl z naší strany jedna velká křeč. Na hráčích bylo vidět, že to strašně chtějí urvat a trochu jim to svazovalo nohy. V poločase jsme vedli 2:0. Ve druhém poločase jsme přidali třetí gól a mohla propuknout velká radost. Děkuji klukům za tréninkovou docházku a povedenou podzimní část sezony.

Starší žáci

AFK Pečky : Sparta Kutná Hora 0:2
Branky:  14. Polívka, 68. Zámostný
Kutná Hora: Pospíšil - Bouma, Šťastný, Pešout, Zámostný, Roman, Polívka, Bruner, Urbánek, Kotrouš, Knížek, Smoček, Janoušek, Ovčačík, Balvín, Kramář, Musil
Pečky: Maxián - Želivský, Axamit, Muller T., Havelka, Jaroš, Muller L., Hubner, Kašpárek, Krupka, Kubíček, Křížka, Metelec, Litomyský, Holý, Poší

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:
Celý první poločas jsme měli stálou převahu. Domácí se směrem k naší bráně prakticky nedostávali. Ale ve finálové fázi stále potřebuje více klidu v zakončení. Nebyl problém dostat se k vápnu, ale konečné řešení bylo příliš zbrklé. V druhé půli domácí posunuli svého nejlepšího hráče dopředu a ten přeci jenom začal zaměstnávat naši obranu. Chvíli nám trvalo než jsme našli na jejich změnu odpověď. A protože nejlepší obranou je útok, tak v momentě kdy jsme začali hrát zase dopředu, jsme jejich tlak otupili a přidali druhý gól. Poté jsme utkání dohráli v pohodě. Jsou to velmi cenné tři body pro jarní část.

Mladší žáci

AFK Pečky : Sparta Kutná Hora 1:6
Branky: 58.Kubíček - 26., 50.Tvrdík, 38.Král, 42.Bohatý, 45.Zámostný, 49.Křivohlavý Ben
Kutná Hora: Křivohlavý Max - Břečka, Tvrdík, Zámostný, Bohatý, Křivohlavý Ben, Klérová, Král, Štícha, Peroutka
Pečky: Mikšovský - Želivský, Chrástný, Koráb, Procházka, Pavelek, Holý, Hubsch, Litomyský, Horníček, Kubíček, Salemo

Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme nehráli dobře. Byla to hra na náhodu. Sice jsme měli stálou převahu, ale vše jsme řešili příliš individuálně a bez momentu překvapení. Jeden hrál ostatní koukali. Druhý poločas už nabídl jinou kvalitu. Výrazně jsme se zlepšili a pohledné kombinace zakončovali góly. Je to dobrá tečka za podzimní sezonou.