Výsledky Sparty Kutná Hora z mistrovských utkání o víkendu 17. - 18. září 2022

19. září 2022, 17:28

Kutná Hora - Fotbalové týmy Sparty Kutná Hora o víkendu sehrály mistrovská utkání:

A tým muži

Sparta Kutná Hora : Poříčany 3:1 (2:0)
Branky: 4. Marek, 32. Lib. Křelina, 90. Cimr – 82. Bím
Kutná Hora: Malý – Marek, Čáp, Franc, Prokůpek – Pleva (87. Barenčík), Mommers (46. Wolf), Piskač (90. Šámal), Vokoun (61. M. Exner) – J. Nekvinda, Lib. Křelina (75. Cimr)
Poříčany: Vymazal – Kohout (10. Hetcl), Hanzl, Řehák, Makovský – Gajdasz (46. Dukay), Pařízek, Janda, Bím – Urban, Němec (61. Kutina)

Hodnocení trenéra Libora Tichého:
Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně a vysokým presinkem, napadáním defenzivy soupeře. Kvalitou jsme úplně nenavázali na minulý zápas, ale to je dané také soupeřem a jeho stylem hry. Pro mě bylo dnešní utkání až extrémně soubojové, po tři čtvrtiny utkání tam tolik herních věcí nebylo. Chybělo více kombinace a přesné hry. V osobních soubojích jsme opět ukázali morální sílu, v tomto směru kluky určitě chválím. Škoda, že jsme za stavu 2:0 neproměnili některou šanci, mohli jsme jít do tříbrankového vedení a zápas by byl úplně rozhodnutý. Musím ocenit, že jsme za stavu 2:1 nezalezli a úplně se nebáli o výsledek.

B tým muži

Malešov : Sparta Kutná Hora/Malín 2:5 (1:3)
Branky:  3. R. Menšík, 55. R. Zoufalý - 36., 43. T. Vojtíšek, 39. M. Antoš, 70. Puchoň, 83. Hozman
Malešov: Vavřina - Krásenský (46. Malina), Procházka, Kvíčala, Nekola, R. Zoufalý (83. Devera), Basl, D. Zoufalý (66. T. Čížek), R. Menšík (39. Škrobák), Pudil (46. Vlček), M. Poklop
Kutná Hora/Malín: Opasek - Málek, T. Vojtíšek (85. Koleček), J. Kraus, Metlusko, M. Antoš (80. Berka), Secký (83. D. Gygal), Krupička, Chylík, Puchoň, O. Nedvěd (39. Hozman)

Hodnocení trenéra Tomáše Lhotáka:
Do utkání jsme vstoupili šíleně. Ve třetí minutě jsme dostali branku. V kabině si řekneme, že chytneme začátek utkání a všechno bylo naopak. Od 15. minuty jsme začali hrát to, co jsme si řekli, a bylo hned vidět, že soupeře přehráváme. Srovnali jsme a přidali další branky. Ve druhém poločase jsme měli hned v úvodu brankové šance, se kterými jsme ale naložili šíleně. Místo toho, abychom vedli o čtyři branky a zápas v klidu dohráli, tak jsme dostali branku po chybě našeho golmana. V závěru kluci proměnili další dvě šance a zaslouženě si odvážíme tři body ze hřiště soupeře.

Starší dorost

Sparta Kutná Hora : Kosmonosy 3:1 (1:0)
Branky: 42. Dostál, 63. Dostál (pen.), 73. Dostál  - 70. Říha
Kosmonosy: Robovský - Juhaňák (58. Středa), Řípa, Bělský, Kurc (74. Petrův), Říha, Pažout, Zajíček, Stránský, Čvančara, Špak (39. Matějovský)
Kutná Hora: Mach - Hanka, Dostál, Beran, Schovanec (65. Vosáhlo), Škopek, Chalupa (79. Benešovský), Mommers, Vavřík, Bohatý, Stieber

Hodnocení trenéra Jakuba Stacha:
Kosmonosy byly sice více na míči, ale my jsme poctivě bránili a čekali na brejky a standartní situace. Tato taktika nám skvěle vycházela a nakonec nás dovedla k nečekaným, ale zaslouženým třem bodům. Dneska jsme hráli výborně jako tým. Makali jsme, měli jsme dobře nastavenou hlavu a svým poctivým přístupem slavíme cenný úspěch!

Mladší dorost

Sparta Kutná Hora : Kosmonosy 1:1  (0:0)
Branky:  36. Musil - 8. Erben
Kutná Hora: Pospíšil - Pavlík, Balvín, Urbánek, Provazník, Marek, Polívka, Musil, Bruner, Mlčoch, Knížek, Hanka, Kubrycht, Roman, Hlavička
Kosmonosy: Studničný - Čížek, Beran, Bobenič, Hlaváč, Verecký, Kohout, Erben, Salač, Čonka, Hlaváček, Valkoun, Plavnický, Maršík, Bělský, Hájek

Hodnocení trenéra Josefa Holuba:
Doslova jsme urvali bod. Soupeř byl lepší, ale do šancí jsme ho nepouštěli. Co prošlo spolehlivě pochytal náš brankář. My jsme dopředu moc nebezpeční nebyli, ale jedna podařená standardka nám přinesla bodový zisk.

Starší žáci

Dolnobousevský/Kněžmost : Sparta Kutná Hora 1:0 (0:0)
Branky:  59. z pen. Karn
Kutná Hora: Křivohlavý M. - Ovčačík, Tvrdík, Študenc, Janoušek, Břečka, Bouma, Bohatý,  Zámostný Jan, Štěpán, Štícha, Král, Peroutka, Holan, Langr, Křivohlavý Ben
Dolnobousovský/Kněžmost: Andit-Černohorský, Brzák, Pastorek, Polášek, Karn, Kynčl, Veselý, Urbanová, Beitl, Lohinský, Táborský, Vozka, Niems, Lorenc, Hozák, Koliáš

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:
Neproměněné šance nás připravily o vítězství. Utkání jsme mohli a měli rozhodnout už v prvním poločase. Důrazná a bojovná hra domácích nám dělala problémy, přesto jsme si vytvářeli šance, které jsme nedokázali gólově zakončit. V druhé půli jsme domácí ještě více zatlačili, ale přes mnoho šancí jsem góly nedali a naopak z penalty inkasovali. I když byl zejména druhý poločas herně dobrý, tady jsme měli vyhrát, proto jsme velmi zklamáni. Je to pro nás ztráta. Musíme si vzít ponaučení, že ne všechno půjde snadno a naučit se poprat i s touto situací.

Mladší žáci

Dolnobousevský/Kněžmost : Sparta Kutná Hora 1:3 (0:1)
Branky: 41.Soukup - 16., 43.Šálený, 70.Demel
Kutná Hora: Dusil - Čáp, Demel, Peroutka, Jungwirth, Křivohlavý, Zámostný, Šálený, Vlasák, Ostrihoň, Mlejnek
Dolnobousevský/Kněžmost: Smandra - Havel, Hercík, Cee, Štros, Veselý, Bulíř, Sobotka, Urbanová, Soukup, Šak, Zemánek, Matušinec, Pastorek

Hodnocení trenéra Miroslava Šáleného:
Vyrovnaný zápas až do úplného konce, kdy jsem v poslední minutě dali pojišťovací branku. V zápase jsme se museli obejít bez několika opor, ale kluci co byli připraveni k zápasu utkání zvládli.