Výsledky Sparty Kutná Hora z mistrovských utkání o víkendu 18. - 19. března 2023

20. březen 2023, 14:53

Kutná Hora - Fotbalové týmy Sparty Kutná Hora o víkendu sehrály mistrovská utkání:

A tým muži

Sparta Kutná Hora : FC Horky 4:1 (2:0)
Branky: 19. pok. kop Wolf, 32., 85. Strnad, 47. Lib. Křelina – 70. Prokeš
Kutná Hora: Malý – Čičatka, F. Čáp, Franc, Vokoun (46. Piskač) – Pleva (66. Šámal), Strnad, Wolf, M. Exner – Honc (79. Cimr), Lib. Křelina (58. Němec)
Horky: Jíra – Macek, Foungala, Ngantsie (46. Váňa) – Eichler, Machů – Novotný, Černý (66. Prokeš), Kasier (66. Eremiáš) – Livora, Milner

Hodnocení sportovního ředitele týmů dospělých Miloše Maliny:
V prvním poločase jsme byli jasně lepší, to se odrazilo i na skóre. Naštěstí jsme dali zkraje druhého poločasu třetí gól, který podle mě zápas rozhodl. Potom jsme na dvacet minut vyloženě odpadli a soupeř byl lepší. Naše vítězství je zasloužené.

Starší dorost

Sparta Kutná Hora : Bohemia Poděbrady 1:4 (0:2)
Branky: 77. Dostál - 16., 18. Svoboda, 70. Šifta, 90. Zumas
Kutná Hora: Mach - Bohatý (63. Pustovoitov), Mommers, Chalupa (85. Badarau), Kapounek, Stieber, Benešovský (46. Škopek), Beran, Zadražil D., Zadražil M., Dostál
Poděbrady: Kratěk - Kubánek, Macál (71. Benc), Svoboda, Linhart, Vokatý (90. Zumas), Zima, Čermák, Coufal (71. Šifta A.), Šifta V., Lochman

Hodnocení trenéra Dominika Lengála:
Dnešní utkání se mi těžko hodnotí. Chtěli jsme vstoupit do soutěže vítězně, ale bohužel se to nestalo. Dnes jsme bohužel dostali lekci z produktivity. Po 15 minutách jsme mohli vést 3:0 a místo toho prohráváme 0:2. Vytvořili jsme si potom mnoho šancí, ale jsme málo dravý v zakončení. Utkání bylo na dobré úrovni a my odehráli herně vcelku kvalitní zápas. Myslím si, že výsledek je pro nás krutý.

Mladší dorost

Sparta Kutná Hora : Bohemia Poděbrady 1:2 (0:1)
Branky: 64. Vavřík - 12. Hybler, 69. Barták
Kutná Hora: Křivohlavý - Šťastný, Balvín, Marek, Polívka, Vavřík, Musil, Roman, Pešout, Bruner, Kotrouš, Hlavička, Študenc, Judytka, Hlavatý
Poděbrady: Vokněr - Šifta, Hybler O., Kobliha, Paďour, Pavlík, Souček, Barták, Vančura, Srb, Javůrek, Vokatý, Kubánek, Hybler R., Košťák, Kubový

Hodnocení trenéra Josefa Holuba:
Můžeme jen litovat neproměněých šancí, kterých jsme si vytvořili určitě víc než soupeř. Do zápasu jsme slušně vstoupili, ovšem opařil nás hloupý inkasovaný gól, po kterém jsme poněkud vypadli z role a soupeř byl lepší. Postupně jsme se dostávali zpět do hry a byli odměněni penaltou a vyrovnáním. Jenže penalta se po chvíli pískala po ruce i na druhé straně a opět jsme prohrávali. Vrhli jsme vše do útoku, bohužel to už k vyrovnání nevedlo. Jsme zklamaní z výsledku, některé výkony však lze považovat velmi slibné.