Výsledky Sparty Kutná Hora z mistrovských utkání o víkendu 18. - 19. září 2021

21. září 2021, 06:12

Kutná Hora - Fotbalové týmy Sparty Kutná Hora o víkendu sehrály mistrovská utkání:

A tým muži

Letohrad : Sparta Kutná Hora 7:0
Branky: 15. a 49. Kabourek, 36. a 57. Hiller, 55. Počtýnský, 69. Šplíchal, 85. Boura
Kutná Hora: Malý – Saulich (69. Prokůpek), Jeníček, Franc, Pleva – Marek, Nekvinda, Wolf (76. Exner), Piskač, Tichý (46. Zelenka) – Cimr (46. Křelina).
Letohrad: Martinovský – Šponar (72. Krejčí), Kundrt (83. Macek), Zbudil (67. Boura), Hiller, Štěpán, Kail, Lorenc ‚67. (Chládek), Nágl, Kabourek, Počtýnský (67. Šplíchal).

Hodnocení trenéra Jana Holíka:
V podstatě nám chybělo vše, co měl dnes soupeř. V podstatě domácí měli větší chuť hrát fotbal, dohrávat akce, přidat tam, kde je to potřeba. My jsme se dostali do dvougólového manka tím, že jsme byli nedůrazní. Ve druhém poločase jsme od třetí branky utkání víceméně dohrávali. Dostali jsme další čtyři góly. Ty pramenily z toho, že jsme v postupném útoku lacino ztráceli míče a soupeř nás za to trestal. Na druhou stranu měl dnes soupeř kvalitu v ofenzívě, domácím vycházeli věci, který by jim normálně nevyšly. My jsme měli za stavu dva nula ve čtyřicáté minutě vyloženou šanci, tu jsme nedali. Výsledek vypadá jednoznačně. My jsme si ty šance také vytvořili, ale doplácíme na nekvalitní zakončení. Po třetí brance se zápas zlomil, poté jsme jej dohráli. S tím nemohu být spokojený. To je ale realita a musíme se z toho poučit a jít dál.

B tým muži

Sedlec : Kutná Hora B 3:5
Branky: 20. Gono, 24. Svoboda, 84. J. Poul - 26. Krupička, 34., 55. Hradílek, 43., 70. Bílek
K. Hora B: Jeřábek - Kolůvek (74. Berka), Krupička, Hradílek, Michálek, O. Nedvěd, Secký, Auer (66. Štěpánek), Bílek, Mach (61. Puchoň), D. Gygal
Sedlec: Dostál - Hyka (77. Rohan), Kožnar, Svoboda, GOno, Pohanka (66. Žídek), D. Košátko, J. Poul, Průša, Fitzbauer (60. Kubec), Klimpar

Hodnocení trenéra Stanislava Lebedy:
Do utkani jsme vstoupili aktivneji ale prvni golovou sanci nepromenili. Pak jsme prestali hrat a souper nas ze dvou sanci dvakrat potrestal. Chytli jsme se povedenou strelou do sibenice a opet jsme byli lepsim tymem, z cehoz pramenily sance a do polocasu stav utkani otocili. Druhy polocas jsme zacali opet aktivneji a dali dalsi dva goly, ktere rozhodli o vysledku utkani. Pote jsme prostridali a domaci meli lepsi konec zapasu kdy jeste jednou brankou korigovali. Nase vyhra zaslouzena.

Starší dorost

Sparta Kutná Hora : Kosmonosy  2:2  (1:0)
Branky: 34. Barenčík, 65. Nytra - 54. Zajíček, 87. Boxan
Kutná Hora: Vágner - Vosáhlo, Barenčík, Dostál, Havránek, Zadražil, Bohatý, Mommers, Beran (77. Schovanec), Kosprd (28. Škopek), Nytra (65. Vavřík)
Kosmonosy: Diviš - Hovorka (70. Janeček), Přibyl (83. Matějovský), Říha, Stránský, Bělský. Kurc (75. Adamík), Nguyen (46. Pažout), Hutsalyuk, Zajíček, Boxan.

Hodnocení trenéra Jakuba Stacha:
Utkání výrazně ovlivnilo nepříjemné zranění Petra Kosprda, který po nešetrném zákroku hráče hostí utrpěl rozsáhlá zranění obličeje a musela být přivolána sanitka. Tímto mu přejeme brzké uzdravení a brzký návrat do normálního života a na fotbalové trávníky. Zápas nevalné úrovně směřoval k našemu vítězství, ale inkasovali jsme tři minuty před koncem  gól, a tak máme pouze bod, což je k postavení soupeře v tabulce velké zklamání a naprosto zbytečná ztráta.

Mladší dorost

Sparta Kutná Hora : Kosmonosy   2:2
Branky: 53. Havránek, 75. Bohatý - 5. Adamík, 36. Matějovský
Kutná Hora: Břečka - Vavřík, Bohatý, Havránek, Chalupa, Hanka, Zadražil, Benešovský, Schovanec, Beran, Provazník, Hlavička, Musil, Polívka, Roman, Študenc
Kosmonosy: Diviš - Čvančara, Pažout, Janeček, Hromádko, Nguyen, Říha, Matějovský, Stránský, Adamík, Birošík, Čonka, Čížek

Hodnocení trenéra Michala Křivohlavého:
Do zápasu jsme šli s cílem, že potvrdíme minulé vítězství na Velimí. Do zápasu jsme vstoupili hodně vlažně. Nedařila se nám rozehrávka přes naše krajní beky. Hodně balónu jsme ztráceli ve středu pole. Soupeř toho dokázal využít a v poločase vedl 2:0. O poločase byla v kabině důrazná domluva. Druhý poločas byl podle mých představ jak se má prezentovat Sparta Kutná Hora. Hráli jsme na jednu branku, kde soupeř odolával našemu silnému tlaku. Z velkého tlaku jsme vytěžili dva góly a červenou kartu pro soupeře. V závěru jsme mohli utkání otočit, ale jasnou šanci jsme neproměnili. Týmu gratuluji. Přehráli jsme soupeře, který je druhý v tabulce.

Starší žáci

Sparta Kutná Hora: SK Union Čelákovice  9:0  (6:0)
Branky: 4.Bruner, 5., 23. Bouma, 8.,15. Pešout, 33., 70. Polívka, 45.a 65. Musil
Kutná Hora: Pospíšil - Pešout, Polívka, Šťastný, Urbánek, Zámostný, Roman, Musil, Bouma, Bruner, Knížek, Balvín, Růžička, Ovčačík, Janoušek, Kramář, Křivohlavý M.
Čelákovice: Kočvara, Mičkal, Mrázková, Fiala, Placanda, Pásek, Bartoň, Vodička, Kuchař, Novák, Kupr, Homola, Vodičková, Kubečka, Filip

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:
Do utkání jsme chtěli vstoupit razantně a nepřipustit drama z minulého zápasu. To se nám povedlo a utkání jsme rozhodli již v prvních dvaceti minutách.  Byly to povinné a nutné tři body z domácího utkání se soupeřem z konce tabulky. Přístup a nasazení týmu bylo příkladné. Zlepšenou herní kvalitu potřebujeme potvrdit v těžších zápasech.

Mladší žáci

Sparta Kutná Hora: SK Union Čelákovice 7:1  (2:1)
Branky: 4. Křivohlavý B., 20. Král, 37. Klérová, 43. Bohatý, 52. Čáp, 55. Klérová, 57. Zámostný - 8. Homola
Kutná Hora: Křivohlavý Max - Tvrdík, Král, Bohatý, Břečka, Zámostný, Klérová, Štícha, Křivohlavý Ben, Dudla, Šálený, Čáp
Čelákovice: Filip - Kudrna, Linek, Vodička, Vodičková, Kočvara David, Mráz, Fridrichová, Kočvara Denis, Homola, Kubečka

První půle nebyla z naší strany příliš povedená. Ač jsme měli jasnou převahu a soupeře prakticky k ničemu nepustili, nedokázali jsme být důraznější ve finální fázi. Pouze dvěma vstřelenými góly do poločasu nám „brnkali“ žáci na nervy. Po rychlém třetím gólu v druhé půli jsme se uklidnili a začali hrát fotbal který se líbil.

Úspěch obou týmů mladších žáků v prvním kole Poháru mládeže

V minulém týdnu se odehrály první kola populární soutěže. Nejprve mladší žáci B v kategorií U11 na domácím hřišti Sparty Kutná Hora s přehledem postoupili do druhého kola. Postupně porazili:
Sokol Dolní Počernice 5:1
SK Polaban Nymburk 8:2
Viktorii Radim 5:1
SK Český Brod 6:3
Nakonec uhráli cennou remízu s Fotball Talent Academy 3:3
O postup se zasloužili: Markup–Březina, Čáp, Demel, Dvořák, Hulman, Jungwirth, Kolář, Křivohlavý B., Šálený
Trenéři: Štefan Auer, Miroslav Šálený

Na úspěch navázal ročník U13, který vybojoval postup ve Vysokém Mýtě.
Po úvodní porážce s Vysokým Mýtem 0:2, přišly už jenom výhry: