Výsledky Sparty Kutná Hora z mistrovských utkání o víkendu 2. - 3. října 2021

4. říjen 2021, 10:26

Kutná Hora - Fotbalové týmy Sparty Kutná Hora o víkendu sehrály mistrovská utkání:

A tým muži

Kosmonosy : Sparta Kutná Hora 6:3
Branky:
 34. Podzimek, 43. pok. kop, 53., 88. Fabián, 85. Král, 90.+3 Skramuský – 10. Pleva, 12. vlastní (D. Marek), 31. Saulich
Kutná Hora: Malý – Saulich, Bílek, Franc, Marek – Piskač (86. Tichý), Nekvinda, Veselý, Pleva (25. Zelenka) – Wolf – Cimr (86. Hradílek)
Kosmonosy: Hartych – Podzimek, Žižka, Šimáček, Maryška (46. Král), Fabián, Kohout (81. Motyčka), D. Marek (86. Smetana), Kubelka, Šul (89. Skramuský).

Hodnocení trenéra Jana Holíka:
Prohrávali jsme 4:3, hru jsme otevřeli a domácí potom trestali každou naši ztrátu. To ale není žádná omluva, jak se utkání vyvíjelo. Ve 34. minutě jsme vedli 3:0 a nedokázal jsem si představit, že bychom takto rozehraný zápas nezvládli. Potvrdilo se, že když jedno utkání odehrajeme dobře, myslíme si, že jde všechno samo. A ono nejde, děláme individuální chyby. Dokud si hráči neuvědomí, že na sobě musí tvrdě pracovat a nepolevovat v koncentraci, tak to samo nepůjde. Do stavu 0:3 jsme hráli dobře, soupeře jsme přehrávali. Domácí byli silní ze standardek, po jedné z nich upravil na 1:3 a ještě před přestávkou přidali druhý gól z penalty, kterou komentovat nebudu. V utkání, které jsme měli jasně rozehrané, jsme do poločasu domácím darovali návrat do hry. Domácí po přestávce pokračovali, třetí gól jsme soupeři nabídli nesmyslnou malou domů, po které šel Fabián sám na bránu. Za stavu 3:3 byly šance na obě strany a domácí čtvrtý gól zápas rozhodl. Hráči musí plnit své úkoly, nemůžou si myslet, že si na hřišti mohou dělat, co chtějí. Jak se opakovaně přesvědčili, v momentě, kdy úkoly nebudou plnit každý sám za sebe, nemůžou nikdy jako tým dosáhnout úspěchu. Jsem neskutečně zklamaný, že jsme zápas takto pustili. Kdybychom byli koncentrovaní, na body bychom tady stoprocentně dosáhli.

B tým muži

Malešov : Kutná Hora B 1:3
Branky:
 9. pok. kop Kvíčala - 36. Lebeda, 60. Auer, 66. Kolůvek
K. Hora B: Kamenář - Michálek, Auer (90. Lenk), Puchoň, Exner, Lebeda (46. Secký), Hulman (59. D. Gygal), Mach, Kolůvek (90. Berka), Prokůpek, F. Tichý (88. Hozman)
Malešov: Táborský - L. Tvrdý, J. Procházka, M. Poklop, Kvíčala, Vlček, L. Slezák, Lengál (56. F. Kalfiřt), R. Zoufalý, R. Menšík (18. P. Joska), Pudil

Hodnocení trenéra Stanislava Lebedy:
Začátek utkání chytli lépe domácí a měli mírnou převahu, která vyústila v penaltu a vedoucí gól. Po gólu jsme začli být lepším týmem a po golmanově chybě jsme vyrovnali. Druhý poločas jsme už byli lepším týmem, dostali se do vedení a mohli přidat i další góly.

Starší dorost

Sparta Kutná Hora : Sokol Libiš 4:0 (2:0)
Branky:
 37. Dostál, 43. Vokoun, 48. Bohatý, 55. Hlavinka
Kutná Hora: Vágner - Zeman (72. Schovanec), Barenčík, Dostál, Vokoun, Havránek (70. Vosáhlo), Zadražil, Hlavinka, Mommers, Bohatý, Vavřík (60. Beran)
Sokol Libiš: Škrna - Plaček (62. Málek), Mundl, Bušínský, Nejezchleba (79. Tůma), Kubíček, Čepec, Rezner, Balog, Horký (46. Srch), Kunfront.

Hodnocení trenéra Jakuba Stacha:
Dneska musíme kluky rozhodně pochválit. Poctivý, pracovitý a trpělivý výkon, za který jsme byli po zásluze odměněni. Každý hráč splnil na hřišti to co měl a fungovali jsme skvěle jako tým. Je vidět, že v našem mladém týmu je potenciál, ale je potřeba takový výkon pravidelně opakovat a nadále poctivě pracovat v tréninku.

Mladší dorost

Sparta Kutná Hora : Sokol Libiš 5:0
Branky:
 12. Chalupa, 22. Bohatý, 28. Schovanec, 48. Musil, 78. Provazník
Kutná Hora: Břečka - Vavřík, Bohatý, Havránek, Chalupa, Hanka, Zadražil, Benešovský, Schovanec, Beran, Provazník, Hlavička, Musil, Polívka, Roman, Študenc
Sokol Libiš: Uher - Labounek, Beneš, Kunfront, Málek, Šoul, Rais, Horký, Šíma, Plodík, Srch, Miškovský, Kusko, Šerák, Tomek

Hodnocení trenéra Michala Křivohlavého:
Do zápasu jsme vkročili opravdu výborně. Celý první poločas se hrálo na půlce soupeře. Ve 12. minutě jsme se dostali po krásné akci a ještě lepší střele Ondry Chalupy do vedení. Stále jsme zvyšovali obrátky a přišli další góly. Druhý poločas byl pro mě velké zklamání. Místo aby si kluci zahráli kombinační fotbal, tak se přizpůsobili soupeři. Konečný výsledek 5:0 a tři body jsou splněný úkol.

Starší žáci

Sparta Kutná Hora : SK Kosmonosy 2:1
Branky:
 29. Polívka, 39. Pešout - 50. Hlaváček
Kutná Hora: Pospíšil - Pešout, Polívka, Šťastný, Urbánek, Zámostný, Roman, Musil, Bouma, Knížek, Bruner, Balvín, Růžička, Janoušek, Kramář, Ovčačík, Kotrouš, Křivohlavý M.
Kosmonosy: Bělský - Rampas, Procházka, Novotný, Birošík, Stránský, Erben, Čonka, Plavnický, Hlaváček, Maršík, Čížek, Ulvr, Sotona, Němec

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:
Důležité tři body jsme doma dokázali "uválčit". Byl to zase především boj a vyrovnaná partie, ve které jsme měli přeci jenom více šancí my. A proto je naše vítězství zasloužené. Hra dopředu není stále ideální. Chybí nám větší klid a rozvaha při zakládání útočných akcí. Začínají se však projevovat i pozitivní věci. Dobře funguje defenzivní činnost mužstva, obrana nedělá výrazné chyby a jistotu máme v brankáři. Velkým kladem je i to, že dokážeme ve vyrovnaném a vyhecovaném zápase získávat body.

Mladší žáci

Sparta Kutná Hora: SK Kosmonosy 2:0

Branky: 26.Křivohlavý B., 27. Peroutka
Kutná Hora: Křivohlavý Max - Tvrdík, Král, Bohatý, Břečka, Zámostný, Klérová, Štícha, Křivohlavý Ben, Peroutka, Holan, Čáp, Demel, Dudla
Kosmonosy: Hůlka - Švadlenka, Šebek, Hanvald, Vornhagen, Loranczyk, Dobrkovský, Hlóška, Cína, Stříbrný, Laušman

Velmi kvalitní zápas, který se musel líbit. Byli jsme aktivnějším a dovolím si tvrdit i lepším týmem se soupeřem, který byl na třetím místě tabulky. Většinou se hrálo na polovině soupeře. V první části jsme si vytvořili dvougólový náskok, a i když v této kategorii to většinou vůbec nic neznamená, tak jsem si byl jistý, že vyhrajeme. A to se mi snad ještě nikdy nestalo. Naše hra byla totiž stejně aktivní i v druhé půlce. Dnes se nám dařilo!