Výsledky Sparty Kutná Hora z mistrovských utkání o víkendu 23. - 24. září 2022

26. září 2022, 20:39

Kutná Hora - Fotbalové týmy Sparty Kutná Hora o víkendu sehrály mistrovská utkání:

A tým muži

SK Doksy : Sparta Kutná Hora 1:2 (1:0)
Branky: 8. pok. kop Galbavý – 74. Wolf, 90.+1 M. Exner
Kutná Hora: Malý – Prokůpek, Čáp (46. Mommers), Franc, M. Exner – Pleva, Piskač, Wolf, Šámal – Lib. Křelina (90.+3 M. Stieber), Cimr (69. Dostál)
Doksy: Kieryk – Samek, Černý, Steckovič, Pešička, Větrovec (78. Kostka), Neumann, Čampulka, Zlata (86. Škvára), Nesládek, Galbavý (46. Fišer).

Hodnocení trenéra Libora Tichého:
Infarktový zápas, brankář Petr Malý ve čtvrté minutě nastavení chytil druhou penaltu, co na nás rozhodčí pískl. Nechtěli jsme soupeře podcenit, jeho jediné vítězství bylo doma 1:0 s Nespeky, s vedoucím týmem soutěže. Určitě jsme chtěli domácí přehrát běžecky a kombinační hrou, což se nám většinou dařilo. Branku jsme inkasovali po nedorozumění v zadních řadách propadl míč, který skončil zákrokem Petra Malého. Už musel, následovala penalta a gól. Aby toho nebylo málo, těsně před přestávkou po nedorozumění vlastních hráčů se zranil Filip Čáp, který tak nuceně střídal. Pravděpodobně bude mít zlomený nos. Byli jsme kvalitnější na míči, jen jsme byli málo nebezpeční v brankových příležitostech. Moc jsme se neprosazovali. Marek Wolf po celé utkání rotoval po celém hřišti, ze středu zálohy, přes stopera až na útočníka. Potom nás vrátil do utkání, kdy po skvělé spolupráci s Liborem Křelinou srovnal moc hezky na 1:1. Zápas jsme dohrávali v početním oslabení. Zaváhali jsme při brejkové situaci soupeře, což hasil Zdeněk Prokůpek za cenu červené karty. Potom Michal Exner na pozici beka skvěle zavřel prostor, rozehrál situaci směrem nahoru a nadvakrát proměnil na 1:2. Ve čtvrté minutě nastavení rozhodčí pískl za mě nepochopitelnou penaltu, ale Petr Malý ji fantasticky chytil a vyhráli jsme. Chyběli nám hráči z osobních důvodů – například kvůli svatbě nebo rodinným povinnostem. Celé mužstvo bylo fantastické, do poslední minuty věřilo, že bude úspěšné. Dorostenci dopoledne hráli v Sedlčanech, vlastními silami jsme je přepravili do Prahy, odjeli s námi na utkání a všichni tři do zápasu v Doksech zasáhli a velice dobře. Za mě obrovská spokojenost.

B tým muži

Sparta Kutná Hora/Malín : Červené Janovice 3:7  (1:4)
Branky:  21. T. Vojtíšek, 52., 54. Krupička - 4., 64. Novák, 12., 23., 43. Kacafírek, 75. Dan. Uher, 80. Koloušek
Červené Janovice: Hons - Chvála (58. T. Dvořák), Kubík, Dav. Uher, Dan. Uher, Koloušek, Novák (88. O. Vavřina), Kacafírek (86. Víta), T. Dudla, D. Marek (83. Bouma), R. Vavřina
Kutná Hora/Malín: Opasek - Málek, T. Vojtíšek (78. Berka), Metlushko, M. Antoš, Auer, Krupička, Chylík, Puchoň, Hozman (58. Shipuryk), Michálek

Hodnocení trenéra Tomáše Lhotáka:
Utkání bylo herně velice pěkné. Hrálo se nahoru dolů, byl k vidění opravdu hezký fotbal. Hosté mají velice zkušené hráče. V zápase nám ukázali lekci s produktivity. Měli jsme i smůlu, když jsme trefili čtyřikrát tyč. Hosté co měli, tak jim to tam spadlo. Musím kluky pochválit, že ani za stavu 1:4 to nevzdali a hráli dál. Když jsme soupeře dotáhli na rozdíl jediné branky dal hned vzápětí Milan Antoš tyč. To byla obrovská škoda. Tam jsem věřil, že kdybychom vyrovnali, tak jsme zápas zlomili v náš prospěch. Obrovsky musím ocenit Václava Kolouška, je to opravdu rozdílový hráč. Dále bych ještě nechtěl zapomenout na trojici rozhodčích. Zápas zvládli naprosto v pohodě a podali skvělý výkon.

Starší dorost

Tatran Sedlčany : Sparta Kutná Hora 2:2  (0:2)
Branky: 51. Hodouš T., 81. Pšenička - 7. Bohatý, 36. Stieber
Sedlčany: Habart - Rákosník, Hodouš J., Plachý, Vodrážka, Hasman (46. Barták), Pšenička, Kočí, Hodouš T., Brunclík, Vinnytskyi
Kutná Hora: Mach - Hanka, Dostál, Beran, Zadražil D., Škopek, Chalupa (82. Kubrycht), Mommers, Schovanec, Bohatý, Stieber

Hodnocení trenéra Jakuba Stacha:
Obrovské zklamání. Ztratit body v takto rozehraném zápase dokážou jedině hlupáci. Dneska jsem byl po zápase na kluky extrémně tvrdý, ale jestli mi něco vadí tak laxnost, lajdáckost a ztráta pokory. Zahazování obrovských brankových příležitostí a nepochopitelné chyby v defenzívě nás stály dva body. Poděkování a respekt vedení klubu a realizačnímu týmu dospělých za vstřícnost při nominaci na náš zápas. O to víc mě ztráta bodů mrzí.

Mladší dorost

Tatran Sedlčany : Sparta Kutná Hora 2:3  (0:3)
Branky: 47. Barták David, 58. Plachý František - 6. Bruner Tomáš, 9. Kubrycht Jan, 32. Roman Vitalij
Kutná Hora: Pospíšil- Pavlík, Balvín, Roman, Marek, Provazník, Knížek, Kubrycht, Polívka, Musil, Bruner, Hlavička, Mlčoch
Kosmonosy: Machek - Vovsík, Dembele, Pudil, Hodouš J., Barták, Novotný, Daněk, Stibor, Hodouš T., Moudrý, Macháček M., Plachý, Hypr, Macháček Š., Špánek

Hodnocení trenéra Josefa Holuba:
Po prvním poločase se zdálo, že je o vítězi rozhodnuto. Ale domácí se nevzdali a dvěma brankami zápas zdramtizovali. My jsme naopak začali fyzicky uvadat a oproti první půli nezvládali udržet míč. První vítězství v sezóně jsme ale nakonec ubojovali, kluci si zazpívali  a pevně věřím, že nám premiérové tři body dodají potřebnopu energii a sebevědomí do dalších bojů.

Starší žáci

Sparta Kutná Hora : FŠ Velký Osek 1:0 (1:0)
Branky:  17. Štícha
Kutná Hora: Křivohlavý M. - Ovčačík, Tvrdík, Janoušek, Břečka, Bouma, Bohatý,  Smoček, Zámostný Jan, Štěpán, Kotrouš, Štícha, Král, Langr, Růžička, Kramář, Křivohlavý Ben
Velký Osek: Melichar, Slováček, Vostruha, Dupák, Čáp, Panc, Mojžíšek, Benda, Mentel, Kotlaba, Perl, Melichar, Hrodek, Křička, Slováček, Vokál

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:
Největším plusem zápasu jsou tři body, ale dokážu si představit daleko lepší výkon. Ač jsme hosty přehrávali a byli lepším týmem, nedokázali jsme přes šance odskočit do výraznějšího brankového rozdílu. Hosté tak mohli, až do závěrečného hvizdu, doufat v bodový zisk. Ve hře jsem postrádal lehkost a větší sebevědomí. Asi jsme měli v hlavách prohru z minulého kola. Dokázali jsme se s tím však poprat a toho si cením. To je další plus.

Mladší žáci

Sparta Kutná Hora : FŠ Velký Osek 4:2 (2:2)
Branky: 6.Křivohlavý, 13.Šálený, 67.Křivohlavý, 69.Šálený  -  24.Vokál, 28.Benda
Kutná Hora: Markup - Dusil, Čáp, Demel, Jungwirth, Křivohlavý, Zámostný, Šálený, Zdychynec, Sýkora, Kolář
Velký Osek: Melichar - Benda, Hrodek, Křička, Bílý, Svinčák, Čáp, Slováček, Panc, Vokál, Kupr, Kliment, Legr, Munzar, Karger

Hodnocení trenéra Miroslava Šáleného:
Výhra se nerodila lehce. Po rychlém dvoubrankovém vedení soupeř vyrovnal hru i gólový stav. V konci zápasu jsme možná měli i více štěstí a zápas zlomili na svojí stranu.