Z dobře rozehraného zápasu v Křivsoudově Kácov bere jen jeden bod

13. listopad 2022, 16:55

Křivsoudov – Podzimní část I. B třídy, skupina D skončila pro fotbalisty AFK Kácov v neděli na hřišti FC Křivsoudov:

Křivsoudov – Kácov 2:2 (0:1)

„Neproměnili jsme šance, a nakonec jsme z toho udělali remízu,“ konstatoval trenér Kácova Michal Veliký. Jeho tým přitom vedl krátce po změně stran už 2:0, když těsně před přestávkou Houdek otevřel skóre a v 53. min. Kostiuk upravil na 0:2. „Potom jsme dostali gól z brejku a na 2:2 ze standardky. Navíc byl Marek Solnář vyloučen a pětadvacet minut jsme dohrávali v deseti,“ řekl k zápasu kouč a dodal: „Neproměnili jsme pět gólových šancí, domácí nás za to potrestali.“

Kácov má za sebou úspěšný podzim. „Skládali jsme nové mužstvo a bodů nahráli dost. Doufám, že v Kácově zůstanou všichni stávající hráči a na jaře se budeme snažit hru zkvalitnit,“ uzavřel Michal Veliký s tím, že Kácov zahájí zimní přípravu v únoru.

Branky: 63. vlastní (F. Mejstřík), 72. Filip – 45. Houdek, 53. Kostiuk. Rozhodčí: Šestořád – Remenec, Obrajtr. ŽK: Š. Vopěnka, Veselka, F. Vopěnka, Filip – Solnář, Cettl, Peroutka, Kostiuk. ČK: 66. Solnář. Diváků: 100. Křivsoudov: Filip – Š. Vopěnka, Žák, Štika, F. Vopěnka, Veselka (78. Jakl), F. Vopěnka, Toula, Filip, Fučík (46. Mišoň), Procházka. Trenér Martin Macháček. Kácov: F. Mejstřík – Jan Kmoch, Vinický, Solnář, Futera (86. V. Štorch) – Houdek (72. Pane), Cettl, Peroutka (85. Vedral) – Kostiuk (65. Martin Zeman, Michal Zeman, Hošta (80. Pivoňka). Trenér Michal Veliký.

1 Sedlec-Prčice 13 11 0 0 1 40:10 34
2 Říčany 13 10 0 0 2 35:14 31
3 Jevany 12 10 0 0 1 28:13 31
4 Kácov 13 5 0 0 3 32:26 20
5 Kunice 13 6 0 0 5 20:16 20
6 Sázava 13 6 0 0 5 25:23 20
7 Teplýšovice 13 5 0 0 4 35:20 19
8 U. Janovice 13 4 0 0 5 21:23 16