Zbraslavice postihl nepochopitelný kolaps

31. říjen 2009, 16:39

Zbraslavice - Fotbalisté Sokola Zbraslavice v sobotu chtěli odčinit domácí prohru ve středeční dohrávce. A dlouho to vypadalo, že by z duelu 11. kola I. B třídy - skupina D mohli odejít se všemi body. Nakonec se ale radovaly Pečky.

Zbraslavice - Pečky 3:5 (2:1)

"Průšvih," hlásil zbraslavický trenér Zdeněk Knap a doplnil: "Ztratili jsme utkání, ve kterém jsme ve druhém poločase vedli 3:1!" A co se přesně na hřišti ve Zbraslavicích dělo? "Moji borci chtěli vyhrát asi pět, šest jedna. Za stavu 3:1 útočili a špatně bránili. Hosté nás potrestali, stačily jim dvě minuty ke vstřelení dvou branek. Ještě teď jsem se z toho nedostal, jsem z toho v šoku. Jasné utkání jsme ztratili, hráči mají teď v kabinách svěšené hlavy. Musí si to hoši probrat sami, vůbec jsme nebránili."

Branky Zbraslavic: 20. A. Volenec, 39. pok. kop M. Veselý, 47. Herčík. Zbraslavice: Haták - Höllge (46. Dudok), Semerád, M. Veselý, J. Veselý - Hlava, Kakáček, Šindelář, A. Volenec - Dubják (70. Švejda), Herčík.