Ani druhé semifinálové utkání s Teplicemi zručští futsalisté nezvládli

19. duben 2011, 20:30
(aktualizováno: 19. duben 2011, 21:43)

Zruč nad Sázavou - Futsalisté Benaga Zruč nad Sázavou chtěli v úterý doma oplatit týmu Balticflora Teplice páteční porážku 9:2 v semifinále play-off první ligy. Jejich matý výkon v prvním poločase ale vydláždil cestu do finále soupeři.

Zruč n. S. - Teplice 3:10 (0:5)

Domácí futsalisté prospali první poločas a zkušený soupeř z toho vytěžil pohodlné pětibrankové vedení, když během čtyř minut do sítě Zruče nasypal čtyři góly. I když se Benago ve druhé půli přece jen brankově prosadilo, o vítězi bylo dávno rozhodnuto.

Po prohrách v základní části 4:1 a 6:3 Benago prohrálo s Teplicemi i dvě semifinálové utkání a postup do finále play-off se mu hodně vzdálil. O malý zázrak se Zručští pokusí v pátek 29. dubna v Teplicích.

Branky a asistence: 24. Angellot, 29. Drahovský (Angellot), 33. Brožek (Rick) - 6. Taverna (Severino), 9. Taverna (Pereira), 10. Severino (Taverna), 10. Taverna (Tolstov), 16. Soarez, 28. Soarez (Tolstov), 31. Pereira, 35. Ladeira, 37. Pereira (Soarez), 38. Salák (Pereira). Rozhodčí: Kaštánek, Venc, Mráz. ŽK: Ladeira. Zruč n. S.: Klíma, Vozár, Krajč - A. Simitči, Filinger, Angellot, Oliveira, Rick, Drahovský, Ježdík, Fitzel, Brožek. Teplice: Cavallaro, Taverna, Pereira, Severino, Soares, Pereira, Tolstov, Ladeira, Salák, Mažári, Kalina.