Kutnohorští futsalisté přivezli body z Kralup, teď se chystají na lídra soutěže!

9. prosinec 2021, 07:52

Kralupy nad Labem - Los futsalového krajského přeboru zavedl tým N.P.C. Kutná Hora na palubovku AFC Kralupy nad Vltavou:

Kralupy n. V. – K. Hora 5:8 (2:4)

Kutnohorské N.P.C. si veze všechny body z Kralup - hosté prokázali lepší koncovku, kralupský kapitán Vymětalík byl příliš osamocený, domácím nepomohla ani power-play. Utkání začalo celkem vyrovnaně, jako první měnili skóre hosté Králem po třech minutách hry. Domácí odpověď však byla blesková, vyrovnání zařídil Vymětalík. Začala přetahovaná o výsledek. Hostitel se sice po deseti minutách hry dostal do vedení Márou, ale poté již své šance proměňovali do přestávky jen hosté. Po dvou minutách srovnává stav zahraniční posila Tugsmandakh a dvě další branky těsně před poločasovým hvizdem od kapitána Pacáka a D. Laštovky daly větší klid hostům větší klid a náskok do druhého poločasu.

Domácí ofenzivu táhl kapitán Vymětalík, ale jen jeho branky tentokrát na body nestačily. Dvě první jeho trefy ve druhé části hry znamenaly kontaktní branky, ale vždy přišel kontr hostů, kteří drama nepřipustili. Nejprve se trefil hostující Mukařovský a podruhé v tomto utkání Tugsmandakh. Po této dvoubrankové ztrátě se domácí odhodlali k power-play, která ovšem nepřinesla požadovaný účinek. Hosté se prosadili ještě dvakrát, svůj druhý gól trefil Král a mezi střelce se zapsal také Biroš. Domácí již jen trochu upravili nepříznivý stav čtvrtou trefou Vymětalíka.

Zasloužená výhra hostů, kapitán Pacák si udržuje nadále 100 % bodovou aktivitu a společně s Biroše jsou nejlepšími střelci týmu. V každém utkání bodoval také domácí Vymětalík, který bezpečně vede aktivitu a s 20 góly je nejlepším střelcem svého klubu.

AFC Kralupy: Heimrath Pavel, Vymětalík Vladimír, Junek Petr, Mára Michal, Valda David, Karas Roman, Řenč Matěj, Harmáček Daniel.
N.P.C. Kutná Hora: Radek Vokoun, Martin Pacák, David Mukařovský, David Laštovka, Lukáš Laštovka , Matko Biros, Lukáš Vokoun , Munkhbayasakh Tugsmandakh, Michal Král

Nejlepší hráči: Vymětalík V. (Kralupy), Král M., Vokoun R. (oba Kutná Hora)

Branky (asistence): 4. Vymětalík Vladimír (Valda David), 10. Mára Michal (Vymětalík Vladimír), 21. Vymětalík Vladimír (Valda David), 26. Vymětalík Vladimír (Mára Michal), 29. Vymětalík Vladimír -  3. Král Michal, 12. Tugsmandakh Munkhbayasak (Biroš Martin), 19. Pacák Martin (Král Michal), 20. Laštovka David (Král Michal), 23. Mukařovský David (Vokoun Radek), 27. Tugsmandakh Munkhbayasak, 31. Biroš Martin, 33. Král Michal (Mukařovský David)

Rozhodčí: Svoboda Richard, Ježek Ondřej Diváků: 10.

Další zápas

Krajský přebor bude pro N.P.C. Kutná Hora pokračovat ve sportovní hale Klimeška, kde v neděli 12. prosince přivítá od 18.30 hodin lídra tabulky FC Brazil Kladno. Kladenští ztratili pouze po remíze 7:7 na hřišti PK Třebusice, ostatních osm utkání vyhráli!