Starší žáci Sparty si poradili s házenkáři Sokola Bělá

25. listopad 2022, 20:11

Sedlčany - V sobotu 19. listopadu měl tým starších žáků oddílu házené TJ Sparta Kutná Hora na programu mistrovský turnaj 6.kola středočeské ligy staršího žactva, ve kterém ho čekalo ve sportovní hale v Sedlčanech (pořádal ho zde Spartak Příbram) tentokrát pouze jediné utkání - proti týmu Sokol Bělá pod Bezdězem.

V letošním ročníku této soutěže startuje 14 týmů – HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady, HC Kolín, HC TJ AŠ Mladá Boleslav, JISKRA Zruč nad Sázavou, LIONS Hostivice, SK Hudlice, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Úvaly A + B, SOKOL Vršovice, SPARTA Kutná Hora, SPARTAK Příbram a TJ Kobylisy. Hraje se turnajovým způsobem – každý s každým. V podzimní části proběhne 7 kol, v každém 3 turnaje, ve kterých čeká každý tým 2 utkání / v jednom kole pouze 1 utkání / s hrací dobou 2x20 minut. Celkově čeká všechny týmy v podzimní části mistrovské sezony 13 utkání.

Tým starších žáků SPARTY pokračoval i ve svém 11 podzimním utkání v „krasojízdě“, nedal soupeři žádnou šanci a po poločasovém jednoznačném vedení nakonec nad svým soupeřem z Bělé pod Bezdězem zvítězil o 25 branek v poměru 37:12. V průběžné tabulce je nadále s plným bodovým ziskem 22 bodů na prvním místě !!!

Stabilní velmi dobrý výkon podal brankář Hudec, střelecky opět kraloval Kostrec, který soupeři nasázel 13 branek, velmi dobře však zahráli i všichni ostatní. A opět si celý kutnohorský tým starších žáků zaslouží za výkon i výsledek v tomto sobotním utkání velkou pochvalu.

Výsledek SPARTY :

SOKOL Bělá pod Bezdězem

SPARTA

1 2 : 3 7

3 : 23

SESTAVA a BRANKY SPARTY v turnaji celkem:
Hudec /br/ - Kostrec 13, Hanuš 5, Kamenář 5, Šklíba 5,Čábelka 4, Svobodová 3, Pektor O. 2, Janoušek, Kail, Němeček a Teplý. Trenér: Hasala Jiří.

Další výsledky ze sedlčanského turnaje:
Úvaly A – Příbram 34:8, Hostivice - Kolín 36:16, Bělá - Hostivice 15:47.

Další program:

V neděli 4. prosince čekají tým starších žáků SPARTY poslední dvě podzimní utkání v rámci 7.kola Středočeské ligy, když ve sportovní hale Na Pohoří ve Zruči nad Sázavou se nejprve od 9:00 hodin utká s domácí JISKROU Zruč, poté od 12:00 hodin s týmem HÁZENÁ Poděbrady.