Atmosféru mistrovského turnaje v neděli poprvé ochutnala i přípravka SK Sršni

31. říjen 2011, 22:51
(aktualizováno: 31. říjen 2011, 22:51)

Kutná Hora - O další body v mistrovských soutěžích bojovaly hokejové týmy mládeže SK Sršni Kutná Hora:

Dorost: Kutná Hora - Kralupy n. V. 10:0 (3:0, 3:0, 4:0)

V sobotním utkání KLD hostili Sršni celek z Kralup nad Vltavou, který bohužel přijel se zbytečným respektem z jejich posledních výkonů a od počátku se prezentoval urputnou obrannou hrou ve snaze o co nejpřijatelnější výsledek. O tom jak se jim to podařilo a zda to byla vhodně zvolená taktika, přesvědčivě vypovídá závěrečné skóre 10:0.

Branky: Tvrdík 3, Sádlo 2, Pipek 2, Kořistka, Jelínek Mates, Tomčík. Asistence: Jiráň 2, Tvrdík 2, Jelínek Mates, Kořistka, Sádlo, Pipek. Kutná Hora: Jelínek David - Marvan, Švejda Petr, Švejda Pavel, Šváb - Kořistka, Sádlo, Pipek, Tvrdík, Jiráň, Jelínek Mates, Tomčík, Jestříbek, Pavlíček, Macháček, Prášek.

Junioři: Louny - Kutná Hora 6:8 (0:1, 3:3, 3:4)

Branky K. Hory: Hejný 3, Kadlec 2, Tvrdík 2, Drahota. Asistence: Vraný 4, Hejný, Macháček, Kadlec, Rovenský, Zíka. Vyloučení: 7/3. Využití: 2:3. V oslabení: 1/0. Kutná Hora: Baumruk, Kurka; Zíka – Kadlec, Drahota – Draslar; Hynek – Tvrdík Jiří – Vraný, Macháček – Hejný – Rovenský.

Junioři: Kutná Hora - Vlašim 6:7 (1:1, 3:3, 2:3)

Branky K. Hory: Macháček 2, Zíka, Rovenský, Hejný, Hynek. Asistence: Tvrdík 3, Hynek, Macháček. Vyloučení: 11/12. Využití: 2/1. Kutná Hora: Kurka, Baumruk; Zíka – Kadlec, Drahota – Draslar, Vašíček – Marvan; Hynek – Vítek – Vraný, Macháček – Hejný – Rovenský, Tvrdík Jan – Tvrdík Jiří.

Starší žáci: Slavia Praha - Kutná Hora 10:2 (8:1, 1:1, 1:0)

Branky K. Hory: Šváb, Konečný. Asistence: Hríbik, Šváb. Vyloučení: 5/7 (2/0). Kutná Hora: Wagenknecht - Hríbik – Konečný – Šváb, Dytrych – Macháček – Fišar - Jelínková – Brabec, Procházka – Houska, Červinka.

Starší žáci: Kutná Hora - Benešov 1:15 (0:5, 1:6, 0:4)

Branka K. Hory: Šváb. Asistence: Houska. Kutná Hora: Wagenknecht - Dytrych – Procházka – Šváb, Hríbik – Macháček – Fišar - Jelínková – Brabec , Konečný – Houska, Červinka.

Mladší žáci: Kutná Hora - Benešov 4:5 (0:3, 1:2, 3:0)

Názor trenéra: "V tomto zápase nám utekl začátek, když jsme ve druhé minutě prohrávali již 2:0. Herně jsme byli také horší. Od druhé třetiny jsme zápas začali vyrovnávat a ve třetí třetině jsme již byli lepší. Soupeř, se štěstím ubránil vítězství. Škoda, že jsme první polovinu utkání hráli bojácně a bez sebedůvěry. Třetí třetinu jsme hráli náš zatím nejlepší hokej."

Branky a asistence K. Hory: Bachtík, Plíhal (Socha), Bachtík (Plíhal), Koubský. Kutná Hora: Pekař, Krátký - Brich – Zika, Socha – Macháčková - Koubský – Plíhal – Bachtík, Jesříbek – Havránek – Kadleček, Maník (Škrobák) – Kopecký- Staněk (Hladík).

Mladší žáci: Slavia Praha - Kutná Hora 8:0 (2:0, 0:0, 6:0)

Názor trenéra: "V sobotu jsme zavítali na led Slavie Praha, která zatím své soupeře válcuje. První dvě třetiny jsme hráli velice dobře a obětavě. Kluci mě opravdu překvapili jak nebojácně s tímto soupeřem hráli. V první třetině nás soupeř jasně přehrával, ale ve druhé jeho tlak nebyl tak silný a už si nevypracovával tolik šancí. Na hráčích soupeře bylo vidět, že s takovým průběhem nepočítali. Ve třetí třetině, se za přispění několika sporných rozhodnutí rozhodčích, začalo hrát velmi tvrdě a nervózně. Hlavně mladší kluci se s tím vyrovnávali těžce a začali jsme inkasovat. Nicméně musím říct, že až na závěr utkání hráli kluci určitě nejlepší zápas. Doufám, že trend zlepšování bude dál pokračovat."

Kutná Hora: Pekař, Krátký - Brich – Zika, Socha – Macháčková - Koubský – Plíhal – Bachtík, Jesříbek – Havránek – Kadleček, Škrobák - Maník - Staněk (Hladík).

Přípravka

V neděli hráči přípravky poprvé v této sezóně poznali atmosféru mistrovského turnaje.

Kutná Hora: Jan Koleček - Tomáš Knížek, David Zvěřina, David Trnka, Mikuláš Hynek, Lukáš Secký, Natálie Brichová, Kristýna Šimáčková, Jan Kašpar, Šimon Pokorný.

Sedlčany - Kutná Hora 13:4 (3:1, 4:3, 6:0), branky K. Hory: Zvěřina 2, Secký, Hynek. Asistence: Knížek 2.

Kutná Hora - Příbram 12:1 (4:0, 6:1, 2:0), branky K. Hory: Hynek 6, Brichová 3, Secký 2, Zvěřina. Asistence: Secký 2, Brichová.

Kutná Hora - Vlašim 7:6 (3:1, 3:5, 1:0), branky K. Hory: Hynek 5, Secký, Zvěřina. Asistence: Kašpar.

Celkově nejmenší Sršni kvůli horšímu skóre obsadili konečné třetí místo, ale to nic nemění na vynikajícím výkonu, který v turnaji předvedli.

Celkové pořadí: 1. Sedlčany (6 bodů), 2. Vlašim (6 bodů), 3. Kutná Hora (6 bodů), 4. Příbram (0 bodů).