Čáslav stále čeká na první body v sezoně – dočká se v Kutné Hoře?

2. říjen 2021, 21:36

Mělník – Ani třetí pokus hokejistům HC Čáslav body nepřinesl – ve čtvrtém kole základní části krajské ligy tentokrát podlehli HC Junior Mělník:

Mělník – Čáslav 6:1 (3:0, 1:1, 2:0)

Čáslavští se třetí zápas v letošní sezoně nepovedl a ani tentokrát nebodovali. „První třetinu jsme prospali a od toho se zbytek zápasu odvíjel,“ přiznal trenér Čáslavi Ladislav Rytnauer. Ve druhé části hosté vykřesali jiskřičku naděje gólem T. Pipka na 3:1, ovšem za dvacet dalších vteřin to bylo 4:1. „Ve druhé třetině jsme se zlepšili, po naší brance jsme prakticky hned po buly inkasovali a poslední třetina si domácí výsledek pohlídali. Mělník měl celé utkání pod kontrolou, kromě druhé třetiny jsme ho my odehráli špatně,“ hodnotil sobotní zápas kouč.

Čáslav bude v neděli dohrávat utkání v Kutné Hoře, když půjde o souboj dvou jediných týmů soutěže bez bodu. „Pořád pevně věříme, že to bude lepší. Jednou to zlomit musíme, tak proč ne v Kutné Hoře,“ prohlásil odhodlaně čáslavský kouč.

Branky a asistence: 5. Šípek (Stinka), 13. Havel (Vernek), 18. Šubrt (Krejsa), 31. Šípek (Novotný), 50. Litera (Šnajdr, Prejza), 55. Stinka (Novotný - 31. T. Pipek (Janata). Rozhodčí: Jecelín – Hnilička, Šubrt. Vyloučení: 4/4, bez využití. Mělník: Chábera – Chvátal, Prejza, Nesládek, Pokorný, Cicvárek, Krejsa, Kapoun, Šubrt, Richtr, Vernek, Havel, Stinka, Litera, Šípek, Novotný, Šnajdr. Čáslav: M. Svoboda – Bílek, Janata, P. Grauer, Šlejtr, Kulhánek, L. Svoboda, Tomek, L. Muras, Jiří Vlach, Sladký, Krpata, M. Pipek, Ježek, T. Pipek, Navrátil, Křišťan, Barbora.