Čáslavští se probili do prvního kola play-off krajské ligy!

27. únor 2022, 20:02

Benešov - Hokejisté HC Čáslav v sobotu doma vrátili Benešovu středeční prohru a série předkola play-off krajského přeboru dospěla do třetího rozhodujícího utkání, které oba celky odehrály v neděli v Benešově:

Benešov - Čáslav 3:4 (1:1, 0:3, 2:0)

Ve druhé třetině si hosté vybudovali rozhodující náskok, když po čtyřiceti minutách vedli 1:4. "Potom už jsme bránili, domácí ještě dali nějaké branky, ale už jsme vítězství ubránili," oddechl si spokojený trenér Ladislav Rytnauer. "Sérii jsme zvládli, bylo to od nás poctivé a dobré," dodal a pokračoval: "Šli jsme si za postupem, kluci makali jako psi. Jsem rád za ně, každá série, ve které se vyhraje, je v hokeji skvělá."

V prvním kole by Čáslav měla narazit na HC Junior Mělník - ve středu první zápas série sehraje Čáslav na ledě soupeře, v sobotu od 17 hodin potom v Čáslavi. S Mělníkem se Čáslavští střetli v základní části jednou - ve čtvrtém kole prohráli na ledě soupeře 6:1: "Vypráskali nás. Bylo to ale na začátku sezony a teď už jsme v trochu jiné fazoně. Už hrajeme i jiný hokej, pokud se toho budeme držet, šanci uspět máme, v play-off je možné všechno," věří Ladislav Rytnauer.

Branky a asistence: 7. Netolický (Zderadička), 54. Fedoročko (Kaňka, Procházka), 60. Netolický (Kaňka, Procházka) - 9. Ježek, 23. Krpata (Navrátil, Bílek), 35. Barbora (Jiří Vlach), 38. Borovanský (Bílek). Rozhodčí: Hornáček - Vlasjuk, Čajan. Vyloučení: 5/4. Využití: 1/0. Čáslav: Novák - Grauer, Bílek, Navrátil, Krpata, Sladký - Janata, L. Svoboda, Borovanský, Blažek, Ježek - Šlejtr, Jiří Vlach, L. Muras, Barbora. Trenér Ladislav Rytnauer.