Kolín totálně propadl, od Příbrami schytal desítku!

20. leden 2020, 11:07

Příbram - Totální výpadek zažili v sobotu kolínští hokejisté na ledě Příbrami. Výsledkem bylo deset inkasovaných branek.  Že to nebude to pravé ořechové, bylo jasné už v první třetině.

Příbram – Kolín 10:2 (3:0, 5:1, 2:1)

Domácí vtrhli na led jak uragán, bruslili dravě, do puku šli dravě a rychle se ujali dvougólového vedení. Pak ho ještě nevýšili na 3:0. Kolín si téměř neškrtl a spíš bránil.

Vstup do druhé třetiny byl ze strany hostů úplně jiný. Kolínští se víc tlačili do brány, víc stříleli, měli šance. Ale neproměnili nic a čtvrtá inkasovaná branka znamenala jejich definitivní zlomení. Hned přišla pátá. Po vystřídání gólmanů šestá, sedmá, osmá a bylo jen otázkou, kolik gólů domácí nasází.

Kolínští se i přes výraznou ztrátu snažili prolomit fakt, že jim v utkání nic nešlo. Snížili ještě ve druhé třetině po Procházkově akci a Němcově doražení. Byli i první, kdo skóroval v poslední třetině. To zase bek Dotter od modré prokličkoval před bránu a gólově vystřelil. Ale ani poslední třetinu nevyhráli nebo nezremizovali.

Inkasovali totiž v oslabení a desátou branku domácí chtěli vsítit za každou cenu a povedlo se jim to minutu před koncem. Kolín odjel z Příbrami poražen 2:10.

,,To byla facka. Podali jsme strašlivý výkon. Ani jeden hráč nezahrál ani trošku nad svoje možnosti. Je to facka, ze které doufám, že se probereme a bude to v dalších zápasech výrazně lepší,“ řekl po utkání trenér Kolína Petr Martínek.

Branky: 2. Josefus (Kolouch), 4. Káník (Saňa, Kolouch), 15. Gengel (Šinágl), 27. Josefus, 29. Gengel (Straka, Rohlík), 31. Gengel (Rohlík, Šinágl), 32. Josefus, 32. Rohlík (Gengel, Straka), 50. Rohlík (Straka, Šinágl), 59. Tlačil (Chlouba) – 39. Němec (Procházka), 45. Dotter.

Rozhodčí: Hornáček – Juránek, Baxa. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 3:0, 5:1, 2:1. Diváci: 531.

Kolín: Sejpal (od 29. Hermann) – Březina, Pýcha, Hanzl, Dotter, Jelínek, Barták – Semirád, Šafránek, Malý, Zumr, Stehlík, Jankovský, Procházka, Martínek, Němec, Kozák, Kysela, Netušil.

Zdroj: sc-kolin.cz, Tereza Marvánková Hölzlová