Kozlové dnes na svém ledě hostí Jablonec

10. listopad 2018, 08:14

Kolín - Když bychom hledali tým s nejdelší šňůrou výher ve skupině Střed i Sever, byl by to Jablonec. Ten vyhrál aktuálně čtyřikrát za sebou a je na druhém místě tabulky skupiny Střed. Celkově má na kontě už devět výher a od prvního Vrchlabí ho dělí jen čtyři body.

Čtvrtí kozlové na jablonecké vlky ztrácí bodů sedm, ale v sezoně si už jeden skalp tohoto soupeře připsali. Před měsícem porazili Jablonec na jeho vlastním ledě 4:2, když se jim podařil obrat ve třetí třetině. V poslední době se ale potýkají se střeleckou smůlou. V posledních dvou zápasech vsítili jen jeden gól, předtím porazili Letňany 4:0.

Kozlové vědí, že je čeká těžký dvojboj, sobota Jablonec, středa Vrchlabí, ale chtěli by už prolomit porážky a zase vyhrát.

Zápas proti Jablonci začíná v tradiční sobotní čas 17:07. Na utkání si můžete objednat dres nebo minidres a pokud tak učiníte, objednávka přijde do Vánoc. Pozdější objednávky (déle než 10.11.) budou vyrobeny až po Vánocích.