Kozlové odčinili středeční porážku, a deklasovali Pelhřimov

15. říjen 2016, 23:31

Kolín - Kozlové odčinili středeční porážku, stoprocentně. Doma deklasovali Pelhřimov 9:2. Sice měli takový nemastný neslaný úvod zápasu, ale od druhé třetiny makali jak fretky a přineslo to kýžené ovoce.

Kolín – Pelhřimov

9:2

Podrobnosti přineseme později.

Branky: 22. Krajňák (Horyna), 26. Zumr (Skokan, Jankovský), 30. Morkes (Semirád, Kadlec), 36. Krajňák (Jankovský, Malý), 40. Krajňák (Voženílek), 44. Morkes (Semirád, Hanzl), 48. Kadlec (Morkes), 51. Jankovský (Zumr), 58. Semirád (Morkes, Jankovský) – 10. Kubát (Vysloužil, Kopic), 56. Hadrava Marek (Bezděk, Adam).Rozhodčí: Veselý – Urubčík, Laczko. Vyloučení: 8:2, navíc Nedbal (KOL) 10 min za NARZ, Hadrava Marek 10 min za NESP, navíc TS za faul Jankovského (KOL) a dvakrát Černého (PEL). Využití: 3:0. Oslabení: 0:2. Diváci: 640.Třetiny: 0:1. 5:0, 4:1.

Kolín: Koutský – Hanzl, Nedbal, Voženílek, Skokan, Barták, Horyna, Havelka – Morkes, Semirád, Kadlec – Malý, Zumr, Jankovský – Březina, Krajňák, Jelínek – Kozák.