Kozlové Písek doslova rozstříleli

12. únor 2017, 17:51

Kolín - Jednoznačnou výhru okořeněnou sedmi krásnými góly připravili v sobotu Kozlové pro své fanoušky. Porazili jednoznačně Písek 7:0.

Kolín – Písek

7:0

První třetina byla z obou stran taková nervózní. Za Kolín nastoupilo sedm juniorů a bylo znát, že kolínská zbrusu nová sestava si musí nejprve osahat led. Nebylo tak divu, že se šlo do kabin za stavu 0:0.

Od druhé třetiny Kozlové ale spustili svou střeleckou kanonádu. Vše odstartoval Kozák, když při brejku místo přihrávky volil z kruhů střelu pod víko. Překvapil tím především gólmana, který se v bráně ani nehnul. Chvíli na to ho napodobil trefou pod víko Havelka, který proměnil Černého nahrávku z kruhů.

Pak kapitán Malý protečoval do brány Pannův puk a netrvalo dlouho a obránce Březina se taky zapsal mezi střelce a taky luxusní trefou pod víko. Tento gól vyhnal píseckého z brány definitivně.

Ani jeho kolega ale nebyl gólů ušetřen. Nejprve inkasoval tři vteřiny před koncem druhé třetiny, kdy Kozákův vyražený pokus zasunul do brány Černý. Pak hned v úvodu posledního dějství. To vystřelil Netušil a po vyražení se puku znova ujal, objel bránu a tentokrát už ho zasunul do prázdné. Vítězství Kolína pečetil ještě Skokan.  V té akci mohl být exekutorem už Antonín Kadlec, který po konci oslabení ujel sám, ale jeho puk Hauser vyrazil. Na Skokanovu dorážku byl ale krátký.

Kolín bral jednoznačnou výhru  a stále bojuje o čtvrté místo po základní části, které by zaručovalo výhodu domácího prostředí pro první kolo play off.

Branky: 29. Kozák (Semirád, Hanzl), 32. Havelka (Černý, Pilný), 33. Malý (Panna, Hanzl), 36. Březina (Semirád, Hanzl), 40. Černý (Kozák, Zumr), 43. Netušil (Kadlec T.), 53. Skokan (Kadlec T.). Rozhodčí: Horinek – Marek, Ovsík. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 690. Třetiny: 0:0, 5:0, 2:0.

Kolín: Koutský – Hanzl, Březina, Kadlec st., Havelka, Barták, Skokan, Labuta – Malý, Semirád, Panna – Černý, Zumr, Kozák – Kadlec J. ml., Pilný, Kadlec T. – Netušil.