Kozlové s Pelhřimovem podruhé padli

4. únor 2018, 08:32

Kolín - I podruhé v sezoně kozlové doma s Pelhřimovem padli. Hosté v Kolíně vytěžili z minima maximum, dali tři góly a odvezli tři body.

Kolín – Pelhřimov

2:3

První třetina byla podobně jako ve středu v Nymburce bezbranková. Pak už se scénář ale lišil. Ve druhé části utkání se dostali kozlové do vedení. V přesilovce měla úspěch střela z kruhů a následná dorážka Kysely do prázdné. Pak v další velké šanci, kdy jel Kysela s Malým do brejku, hráč s číslem jedenáct neproměnil, a to kozly mrzelo. Platilo totiž heslo “nedáš, dostaneš“. Do brejku se vyřítil Votápek, v poslední minutě třetiny. Prošel mezi třemi Kolíňáky a zakroutil puk k tyčce. 1:1.

A třetí třetina? Tam už kozlové byli celkem v křeči a Pelhřimovští naopak. Neměli totiž v Kolíně co ztratit a jejich lehkost jim vysloužila další góly. Po chybě kozlů dostal Čermák prostor na přihrávku zpoza brány. Najel mu Hadrava a hosté rázem vedli. A po dlouhých minutách úporného snažení Kolína pak Čermák ujel do brejku, prošel mezi třemi kolínskými hráči a zvedl puk pod víko. To bylo necelých pět minut před koncem a hosté se ujali vedení 3:1.

Kozlové se až tady víc naštvali. Bartákovu střelu od modré tečoval do brány Morkes a nalil svému týmu ještě trochu síly do žil. Jenže do konce zápasu už zbývaly dvě minutky. Kozlové si vzali oddechový čas, odvolali gólmana. Semkli hosty ve třetině. Připravili několik pěkných pokusů, ale nedali. Branku už nedali. Tři body zůstaly na straně Pelhřimova.

Branky: 26. Kysela (Morkes), 58. Morkes (Barták, Kysela) – 40. Votápek (Kopic, Kasalý), 47. Hadrava Martin (Čermák, Kasalý), 56. Čermák (Hadrava Martin). Rozhodčí: Král – Musil, Roupec. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:0, 1:1, 1:2. Diváci: 845.

Kolín: Sejpal – Březina, Pýcha, Voženílek, Havelka, Hlaveš, Barták – Panna, Zumr, Malý – Kysela, Semirád, Morkes – Kozák, Kadlec J., Němec – Netušil, Prokop, Černý.