Kozlové si připsali další výhru

3. prosinec 2017, 18:54

Kolín - Kolínští hokejisté v sobotu připsali do svých statistik další výhru. Museli tedy otáčet zápas z nepříznivého skóre 0:2, ale to se jim povedlo a po remíze v základní hrací době urvali výhru v prodloužení.

Klatovy – Kolín

2:3 pp

Kozlové se do nepříznivého stavu 0:2 dostali po neubráněném oslabení chybě v obranném pásmu. Bylo polovina utkání, když prohrávali o dvě branky. Ještě před koncem druhého dějství se ale vrátili do zápasu.

Snížení přišlo v přesilovce po ose Kadlec-Pýcha-Panna, kdy poslední jmenovaný nezaváhal. Pak Hlaveš poslal přihrávku přes střední pásmo na Morkese, ten zavezl, vystřelil a Zumr dorážel – 2:2.

Ve třetí třetině se tedy začínalo od začátku. A oba týmy do toho šlapaly.  ,,Byla to nejhezčí část zápasu. Šance si vytvářeli domácí i my,“ řekl k průběhu vedoucí Kolína Josef Nutil. Branku ale ani jeden tým už nedal, a tak si každý připsal bod a o další se hrálo v prodloužení.

V něm začaly oba týmy opatrně, ale netrvalo dlouho a bylo rozhodnuto. Při svém druhém střídání první trojice Kadlec-Malý-Panna rozhodla. Malý zavezl do útočné třetiny, našel Pannu a ten vystřelil kozlům výhru.

Kolínští zůstávají i nadále čtvrtí, bod za sebou mají Moravské Budějovice. devět bodů před sebou Žďár, se kterým se utkájí ve středu 6. prosince.

Branky: 12. Kokoška (Tulačka, Uhlík), 29. Houfek (Vlček, Polívka) – 33. Panna (Pýcha, Kadlec), 38. Zumr (Morkes, Hlaveš), 63. Panna (Malý).Rozhodčí: Šindel – Schopf, Horažďovský.  Vyloučení: 5:7. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:0, 1:2, 0:0, 0:1. Diváci: 150.

Kolín: Sejpal – Kadlec, Pýcha, Hlaveš, Voženílek, Barták, Březina, Havelka – Malý, Semirád, Panna – Morkes, Zumr, Pipek – Kysela, Prokop, Kozák – Pilný.