Martínek: Porážka 1:2 je těžká, ale my se z ní oklepeme

19. březen 2019, 07:40

Kolín - V neděli odjeli kolínští hokejisté z Vrchlabí s prázdnou. Prohráli těsně o gól 1:2. Domácí se dostali do vedení v sedmé minutě a už jej nepustili. Kolín zdramatizoval utkání až na konci.

Čtyři minuty před koncem se trefil Jankovský. K vyrovnání už nedošlo. ,,Bylo málo času, ale my jsme tam měli hrát jasnou přesilovou hru. Rozhodčí nám ji nedali. Možná to ještě mohlo ovlivnit zápas, ale my jsme v tom zápase udělali několik chyb. Soupeř je potrestal a nám se zase bohužel nedařila koncovka. Byli jsme zbrklí v koncovce,“ zhodnotil stručně utkání kolínský trenér Petr Martínek.

,,Porážka 1:2 je velmi těžká porážka. Věřím, že to všichni hodíme za hlavu a že uděláme vše proto, abychom ještě jednou do Vrchlabí jeli,“ dodal ještě.

Kozlové i přes druhou prohru v semifinálové sérii odehráli další vyrovnaný zápas proti favoritovi série, který chce jednoznačně postoupit do první ligy. ,,My hrajeme fantastiky. Musím před kluky smeknout. Dělají maximum proto, abychom byli úspěšní. Třeba při hře pět na pět jsme minimálně vyrovnaným soupeřem. Řekl bych, že soupeř z nás má obavu a to je trochu i vysvědčení pro naše kluky,“ chválil po nedělním utkání trenér Martínek své hráče.

Karty jsou rozdány jasně. Úterní kolínský čtvrtý zápas série rozhodne o tom, zda Vrchlabí postoupí do finále a ukončí Kolínu sezonu, nebo zda se bude semifinálová série prodlužovat do čtvrtečního pátého utkání.