Na David servis to Kozlové neumí

27. říjen 2016, 15:27

Kolín - Na David servis to Kozlové neumí. Prohráli s ním první utkání sezony a teď i první utkání druhé čtvrtiny sezony. Za oba zápasy dokázali dát Kozlové jen dva góly. V tom prvním podlehli 1:4, ve středu na jihu Čech 1:3.

DS České Budějovice – Kolín

3:1

Dlouho to byl bezbrankový zápas. Hrálo se opatrně, nikdo nechtěl udělat první chybu a dostat gól. Na krátkém kluzišti, kde byli domácí jako ryba ve vodě, by i ten jeden gól mohl rozhodnout.

Nakonec se tak vlastně i stalo. První chybu udělali Kozlové na začátku druhé třetiny, když nechali Vylíčila samotného před bránou. Ten naznačil kličku a do protipohybu otevřel skóre. Tento gól byl dlouho jediný, který zápas 10. kola kořenil.

Domácí hráli takticky dobře. Hráli dlouhé puky přes krátké střední pásmo, sjížděli, jezdili na teče před bránu a ve vlastním pásmu to byli buldoci, co nikoho nikam nepustili. Když se k tomu přičetlo ještě to, že Kozlové neměli za celý zápas pomalu žádnou gólovou příležitost…

Druhá branka padla ve čtyřiapadesáté minutě. To byl brejk, Žáček byl sám před bránou a puk poslal do růžku – 2:0. Kolínští se minutu na to taky sice probudili a po křižné přihrávce Semiráda na Kadlece nejstarší hráč Kolína snížil znovu na rozdíl jediné branky, ale pět minut do konce v tu dobu zbývalo. A to pro Kolín hodně málo.

Nejenže hostům rozhodčí zkrátil čas sporným dvouminutovým trestem, ale když pak Kolínští měli sami přesilovku v poslední minutě a ještě odvolali gólmana, takže hráli 6 na 4, a ani nevystřelili, nemohli vyrovnat. Domácí navíc přes celé hřiště trefili prázdnou bránu a vyhráli 3:1.

Za poslední dva zápasy jsme dali dva góly. To je strašně málo. Nechodíme před bránu, jsme neproduktivní,“ byl po utkání rozladění kolínský trenér Jiří Seidl.

Branky: 23. Vylíčil (Chaloupka, Hanzal), 54. Žáček (Zayml, Marek), 56. Vylíčil (Kudela) – 55. Kadlec (Semirád, Nedbal). Rozhodčí: S. Mertl – J. Mertl, Samuel. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:0. Oslabení: 1:0. Diváci: 132. Třetiny: 0:0, 1:0, 2:1.

Kolín: Klouček – Hanzl, Nedbal, Voženílek, Skokan, Havlík, Horyna, Březina Barták – Morkes, Semirád, Kadlec – Malý, Zumr, Rohlík – Pipek Krajňák, Panna – Jelínek Havelka.