Odvetu v Benešově Čáslav zvládla, v play-off krajské ligy půjde na Rakovník!

29. únor 2020, 21:04

Benešov - Po středeční výhře nad Benešovem cestovali hokejisté HC Čáslav v sobotu na hřiště soupeře k odvetnému utkání předkola play-off krajské ligy. A po druhé výhře v sérii vyhlíží čtvrtfinálového soupeře:

Benešov - Čáslav 1:6 (1:1, 0:3, 0:2)

Hosté v první třetině očekávali nápor soupeře. "Bylo dobře, že jsme dali na 0:1. Domácí sice vyrovnali, ale to bylo asi tak všechno," konstatoval trenér Čáslavi Tomáš Topol. "Od druhé třetiny jsme vlezli na led a prostě nám to tam napadalo," dodal a doplnil: "Od začátku druhé třetiny jsme dominovali a rozhodli."

Ve čtvrtfinále krajské ligy se Čáslav utká nejspíše s Rakovníkem, první utkání sehraje doma ve středu od 18 hodin.

Branky a asistence: 14. Polesný (Netolický) - 5. L. Muras (Křišťan, Kraučuk), 27. Kraučuk, 28. Barbora (M. Pipek), 30. Křišťan (Špelda), 48. Šulc (L. Muras, L. Svoboda), 50. Sladký (Krpata, Špelda). Rozhodčí: Hrčka - Doskočil, Karda. Vyloučení: 6/8. Bez využití. V oslabení 0:1. Benešov: Štěpánek - Stejskal, Bursík, Korvas, Fedoročko, Martínek, Zderadička, Kotýnek, Sládek, Mrva, Kaňka, Dušek, Kohout, Netolický, Polesný, Janáč, Starec. Čáslav: Novák - Špelda, Janata, Křišťan, L. Muras, Kraučuk - Šulc, Kůrka, M. Pipek, Barbora, Jiří Vlach - Bílek, Šlejtr, Borovanský, Krpata, Sladký - L. Svoboda. Trenér Tomáš Topol.