Prvním finalistou letošního ročníku AKHL se stali hokejisté HC Křečhoř

10. březen 2017, 23:10

Kutná Hora - Amatérská kutnohorská hokejová liga vrcholí: Prvním finalistou soutěže se v pátek stali hokejisté Křečhoře. O druhém celku pro finále se rozhodne v pondělí v zápase Devils - Piráti Volárna (první utkání 3:3).

Dělový koule - Křečhoř 2:4 (1:1, 1:0, 0:3)

Na vedoucí gól Křečhoře hráči týmu Dělový koule odpověděli ještě v první třetině, ve druhé části utkání přestáli několik minut oslabení, včetně toho dvojnásobného a naopak sami po pěkné kombinaci vsítili vedoucí branku - 2:0. Hned zkraje poslední třetiny ovšem Křečhoř dvěma góly otočila stav na 2:3 a v závěru pečetila postup do finále gólem do prázdné brány.

Utkání poražených semifinalistů o třetí místo se bude na zimním stadionu v Kutné Hoře hrát ve středu 15. března od 20.45 hodin, finále pak začne v pátek 17. března ve 20.30 hodin.