V Jindřichově Hradci kutnohorští hokejisté prohrávali po deseti minutách 3:0

28. prosinec 2011, 21:43
(aktualizováno: 28. prosinec 2011, 21:44)

Jindřichův Hradec - Po vánočních svátcích jeli hokejisté TJ Sršni Kutná Hora k dalšímu druholigovému zápasu - tentokrát na led pátého celku průběžné tabulky - Vajgaru Jindřichův Hradec. Nastoupili bez zraněných Tugarinova, Kůrky i Křišťana (bližší informace zde).

Jindřichův Hradec - Kutná Hora 6:1 (3:0, 0:1, 3:0)

Domácí dávali góly a střídající Kalousek inkasoval při početní výhodě Sršňů už na 3:0. Ještě v první třetině mohl skóre korigovat Bílek, ovšem Kubeš jeho tutovku vychytal lapačkou. Po několika šancích na obou stranách se v prostřední pasáži střetnutí prosadili přece jen hosté, když ve 39. min. zapadla Vlčkova střela za záda Kubeše.

Obrat ve vývoji střetnutí se ale nekonal, Vajgar třemi brankami v poslední třetině zpečetil své tříbodové vítězství.

Nový rok zahájí hokejisté Kutné Hory ve středu 4. ledna domácím derby střetnutím s Kolínem (od 18 hodin).

Branky a asistence: 2. Dvořák (Kupec, Kocar), 6. Voříšek (Mazanec J., Tupý), 11. Dvořák (Procházka), 46. Markulinec (Dvořák, Kocar), 52. Kupec (Kocar, Dvořák), 60. Dvořák (Heršálek) - 39. Vlček (Kadlec). Rozhodčí: Pražák - Mertl, Samuel. Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Mazanec D., Tupý, Procházka, Hastrman, Klement, Chmel, Heršálek, Ištvánik - Měrka, Skokan, Záhora, Kupec, Kocar, Dvořák, Voříšek, Markulinec, Mazanec J, Pavlík, Jasanský. Kutná Hora: Vajner (6. Kalousek) - Veselý, Janata, Burda, Bílek, Nakládal, Horálek, Muras, Vylíčil, Sladký, Kubišta, Kadlec, Vlček, Králíček, Bláha, Pomichálek, Hanus, Vondráček.